Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150, 250W | AK 47, AK 472, White Russian, Diesel Rider


Recommended Posts

Myślę że to magia kokosu w mieszance. Mieszanka lekka, dobrze napowietrzona. Raczej na niedoborach niż na ciężkim nawożeniu, Korzenie, wypielęgnowane dodatkami, rosną duże to i planty duże. Światło też bardzo mocne jak na taką powierzchnię,  

Przy tylu roślinach i takiej gęstości golić im nogi trzeba zawsze. Jest jak przy siatce bez siatki. Łamanie zrobiło swoje i zagęściło atmosferę w górnej partii. Trochę wymknęło się to z pod kontroli i miało wyglądać inaczej. Koniec końców będzie dobre palonko z samych szczytów. 

:big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odbłyśnik jest przy suficie. Ściągnąłem bo cool tube różnie rzuca światło.

Zawsze patrzę wizualnie gdzie pada mocniejszy snop światła a gdzie słabszy.. Tam gdzie słabszy  roślina jest bardziej płowa i trochę wolniej kwitnie.

Światło jest takiej mocy i tak blisko roślin że nie potrzebuję odbłyśnika. Lepiej rozchodzi się po całości boxa nie tworząc hotspotów. Odbijając się od ścian oświetla rośliny pod różnym kątem,.

Rośliny puchną aż miło. Karmię je PK 13/14 . Następnie wstrzymuję się z podlewaniem żeby dostarczyć korzeniom tlenu.. Jeszcze jedno podlanie i odstawiam pk na bok. Już widać że zbiór na dwa razy - za 3 i za 4 tygodnie..

Na miejsce w boksie już czekają sezonowe nasiona odmian na outdoor.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dobry Człowiek Niefortunny bo ledwo co ten chaos ogarnąłem. Rośliny pod filtrem nie mają prawie światła. Na 2 zrobił się foxtail przez nadmierne stresowanie.  Są za duże i odbije się to na plonie. Zobaczymy na wadze.

@Iskra Passion od Dutch Passion.

Rośliny outdoorowe posłużą najpierw jako matki klonowe. Klony pójdą na outdoor. Matki zostaną w boksie B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+