Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150, 250W | AK 47, AK 472, White Russian, Diesel Rider


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie panie @SmakMaroca999. Korzystając z okazji przepraszam za Pandory. Dałem je do kiełkowania typowi co lubi zaglądać do kieliszka i to był błąd. Kolo zjebał kiełkowanie na 50 sztuk 1wszej jakości ziarna. :Facepalm: Czasem przeglądam twoje growlogi żeby coś podejrzeć a trzeba przyznać że rzetelne są.

Dzięki @Drugi Plan. Drugi plan warto mieć zawsze. U mnie to kolejny outdoor w planach ^_^.

@Pasjonalista nie wierzę że nie pachnie ta odmiana.

To co mam w teraz box'ie pachnie niemiłosiernie. Zaraz zmontuje update bo minął tydzień i widać różnicę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

large.IMG_20180114_103929.jpg.608fda2c402b35ed60a1ec4f228ed75d.jpg

large.IMG_20180114_103116.jpg.e065f9cf8daa6ed7080cba52fb47e8f4.jpg

large.IMG_20180114_134708.jpg.5e747fd1e94e36217ae957ec6adec3d6.jpg

large.IMG_20180114_113727.jpg.be492d69d0911be35dab04a578476c19.jpg

large.IMG_20180114_113949.jpg.4f305daa872095e3260f9f0d24d22b54.jpg

 

Wrzuciłem 2 bieg na wentylatorze (187m³).

Zacząłem mierzyć pH wody którą podlewam bo pojawiły się niedobory.

Podlałem wodą z  rozpuszczonym  wapnem microflores. Następnie Canna Flores i Boost Akcelerator.

Za każdym razem przy podlewaniu zrywałem liście lub ścinałem dolne odgałęzienia.

HPS 20 cm od szczytów. Ustawiony na max mocy - super lumen (250W+). Wiem że teraz tego najbardziej potrzebują (doświadczenie z outdoor).

Konopie mają już ponad 60 cm czyli max producenta już przekroczony. I teraz pytanie czy zaliczą sufit? Mam nadzieję że nie :huh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale grube pnie Pięknie Moc w nich drzemie i w tym podłożu .

A co do AKR to :

Afghan Kush Ryder, stealthy (not very smelly) very potent, narcotic, heavy. Strongest autoflowering strain I am aware of...  Starts of slow growth then really explodes, growth becomes extremely fast, finished it in 64 days outdoors. Stealthy plant as smell is not strong for first 6 weeks, only really smelling in the final 2 weeks when buds swell up. And even then there are more smelling strains. I can recommend this over the Northern Lights auto that people like because smell is quite low. This also has low smell but much greater potency.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super lumen odpuszczam za bardzo grzeje lampę więc odpuszczam.

Problem z tym że będzie max wysokość przy suficie lub łamanie. Dzisiaj nad tym pomyślę.

Fotoperiod 24/24. Różnica taka że konopie będą wiele wyższe niż te które miałem przy krótszym oświetleniu. Wcześniej trzymałem nawet sezonami przy 12/24 lub 12/1. Tamte były ładne, topy drogie i kompaktowe jednak nie tak duże. 

Łamać czy nie łamać oto jest pytanie? 

:Darth_Vader:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja przy poprzednim projekcie bylem zmuszony lamac i strasznie zalowalem, bo tak krzywo rosly, ze ciezko bylo mi to ogarnac, a mialem tylko 2 szt. Przy Twojej ilosci nawet nie myslalbym o lamaniu tylko ucinal to co sie da byle je zwolnic. 

Wybor nalezy do cb, nie jestes amatorem i na pewno wiesz co zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Topki ładne ci wyszły.

Nie utnę bo to auto i już ma flo więc najlepsze topy bym zmarnował. Wolę już żeby zaliczyły sufit a lampa świeciła od boku :)

Może założę kaganiec z drutu. Zmuszę górne 15-20 cm do pozycji horyzontalnej bez łamania ^_^

Przecież to auto. Producenci podają że max 60 - 80 cm. Box 120cm. Powinno być na styk.  Przy ostatnim grow miałem auto AK około 70 cm na finiszu. Teraz już najwyższe mają 75 cm.

Poniżej foto z ostatniego grow. Donica ma szerokość 20 cm.

gallery_40794_1552_480771.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Automaty załadowały w sufit. 

:Darth_Vader:

Wniosek:

Automatyczne odmiany nie są już tak kompaktowe jak kiedyś. 

 Automaty nie są tak wygodne w uprawie niż odmiany sezonowe.

Wymagają więcej światła.

Nie wybaczają błędów. 

Nie ściągniesz klona jeśli trafisz na kozaka. 

Rosną tyle samo czasu co odmiany sezonowe.

Nie wszystkie automaty dorównują mocą, smakiem, zapachem i strukturą odmianom sezonowym.

Pytanie po co sadzić auto skoro można uprawiać rasowe klasyczne sezony?

Opisy producentów to bajka.

Muszę roślinki jakoś zabezpieczyć bo muszą dojść z głową w suficie. :-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+