Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED Cree 3590 Meanwell HLG-240 1400C 250W | White Widow, Royal Madre


Recommended Posts

Pamietajcie tylko, ze wiekszosc z produktow AN to nawozy mineralne, nawet jak zrobisz 2/3 tyg porzadnego flusha przed scinka to palenie nie bedzie takie jak przy Biotabsach i innych dobrych nawozach organicznych. Do wyboru masz wage i wielkosc topow przy AN kontra smak i jakosc przy biotabsach i innych organikach. Co kto lubi - jakbym pchal towar w miasto to bym sie nawet nie zastanawial, ale jak sie uprawia dla siebie to wybor jest tylko jeden. ORGANIC!

Swoja droga AN tez ma jakas tam baze produktow organicznych, ale mowiono mi, ze to raczej srednia polka, a nie TOP jak przy mineralnych.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym brał jako baza A reszta może byś organic jeśli chcesz. Advanced nutrients mają też linię organic. https://www.advancednutrients.com/organic-oim/ 

Mi zaś nie bardzo zależy na smaku ponieważ i tak zioło idzie do extrakcji na liquid A przy tym zależy więc na ilości. Kiedyś zrobiłem z prawie całą serią ich nawozow wliczając te do usuwania resztek nawozow i nikt się nie skarżył na smak. A moje kubki smakowe nie są zbytnio czułe A i tak jeśli palę to z tytoniem wiec jest git. Ale sprobowal bym z miłą chęcią biotabsow tylko że póki co to mam od groma nawozow i muszę je wykorzystać choć powiem że mam te dutch master i zamienilbym je na connoisseur a i b Ale co z ooki co to mam jeszcze z 800ml jednego jak i drugiego ;-( mam jeszcze pk13 14 canny i też leży bo zamieniłam na hamerheda. Ale może na outa bym wziął te tabletki bo ponoć się sprawdzają bardzo dobrze. Się zobaczy. Jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I mnie też zawsze coś . Teraz zimno i muszę je grzać matami bo inaczej to z 10st . I w takich sytuacjach pomagają hpsy bo grzeją dobrze . Ledy nie wiele podbijają temperaturę. Jak już temperaturę ogarnęłam to ph miało i zaś wapno zablokowane zresztą magnez też Ale póki co się odbiły i trza jest ok :-)

A co do nawozow jeśli akurat chcesz spróbować an to próbuj ich największy minus to cena i ilość wszystkiego co musisz ogarnąć bo tych butelek jest sporo. Aczkolwiek zależy co sobie wybierzesz Ale minimum też jakieś musisz mieć . A te konkretne nawozy co dużo dają są akurat najdroższe. Seria connoisseur ma już w sobie co niektóre dodatki więc ich już nie musisz Ale jest ich sporo. Na bloom jest 2 butelki connoisseur a i b do tego tarantula piranha voodoojuice i Nirvana. Czyli masz już 5 butelek. Ja daje jeszcze rhizotonic bo mi zasnął A jego można dawać zawsze. Na kwitnienie masz zaś dwie connoisseur i do tego bud ignitor big bud overdrive hamerhed bud factor x co daje 7 butelek . Ja daje jeszcze canna Boost bio bo też mi zostało. Także jak widzisz jest trochę tego. A to i tak jeszcze nie wszystkie jakie są. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+