Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED Cree 3590 Meanwell HLG-240 1400C 250W | White Widow, Royal Madre


Recommended Posts

Nie raczej nie stosuje się do tabelki bo czasem za dużo by wszystkie gowyszło i ec byłoby za wysokie A na początku to tylko jakaś 1/3 tego co piszą do 1ml na litr i też nie za każdym razem czasem tylko woda z calmagiem bo mam filtr wody . Ale to też tylko trochę co by woda nie była jałowa. A co do nawozow od an to są ok trochę drogo i dużo różnych dodatków Ale coś za coś moim zdaniem. A przy ostatnim razie jestem pewien że to nie było 100% może jedynie 60% miałem trochę kłopotów z poustawianiem wszystkiego A później ż ph co napewno je ograniczył. Tym razem próbuje wszystko już dograć lepiej ale zobaczymy jak będzie tym razem póki co 145w leci. Wilgotność 65 temperatura 23 i 18 noc. 18h  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja na początku daje nawozy Ale mniej niż pisza A i daje te które pomagają w rozbudowie korzeniom. Czyli tarantula rhizotonic piranha voodoo juice. Bazę to w drugim tygodniu bo w ziemi jest wszystko co im trzeba. Ja dałem sobie chłodzenie aktywne z tego względu że ledy się grzeją co zmniejsza ich żywotność i osiągi. Dobrze jak radiator jest cały czas zimny. A w lato sytuacja może się zmienić jak przyjdą upały. A ile masz ledow w sumie? Ja mam 5 i na veg daje im koło 140w A na kwitnienia do 190W .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam 5 sztuk tak jak ty a radiatory heatsink do 80w. 15cm srednicy.teraz lece na maksa jeszcze z 5tygodni i czesc krzakow scinka lece na biotabs wszystko jest ok tylko przy ledach maja wieksze zapotrzebowanie na calmag.nastepna uprawe beda sezony teraz mam auto.moze zrobie fotorelacje zobacze.ziemie masz jakis lightmix?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2Ziemie mam canna terra profesional plus. Wentylatory zawsze można regulować A nie zaszkodzi tymbardziej że idą Ci na Maxa. Ja trochę czytałem o tych ledach i ogólnie lepiej jak idą tak 50w na sztukę chociaż są tacy co dają im 35w bo są bardziej wydajne czyli mniej prądu A więcej swiatl A bo później energia idzie w ciepło. Przy dobrych lotach można wyciągnąć 65% gdzie przy hpsach jest na odwrót czyli jakieś 40% reszta to ciepło. A co do calmaga to widać nie jestem sam :-) mi jeszcze spadło ph do 5.7 Ale zalalem je woda z calmagiem ph 7 tak dobrze i trochę dolomitu na górę lekko ż ziemia przemieszałem i na to woda. W sumie to dopiero 3 dni Ale poprawę widać i zaczęły dalej szybko rosnąć. W piątek idą na 12h.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+