Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED CREE COB 60W | Gold Label | AK47, Star 47, Crazy Miss Hyde


Recommended Posts

@Grzybek35 spoko u mnie zawsze jest Plan B. Wiem o tej odleglosci dlatego jest tylko jeden cob na probe Jak da rade i nie bedzie "palil" roslin  to beda dwa. 3 litrowki zeby krowy nie porosly licze na 20 gram z krzaka, a te dwie mniejsze prawdopodobnie za trzy tygodnie przeniose do drugiego boxa w ktorym sa teraz kushe.Lada dzien poleci LST i moze siatke zaloze. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ak    21 weg

Tangilope     12 weg

Crazy Miss Hide  6 weg  cos sie spowalnia i jakas dziwna  

Temp. 23-25

Wilg. 60-75 %

Glebowanie . Zaczynam je teraz trenowac by boczne odrosty troche podskoczyly bo troche ich jest no i wysokosc. Zobacze jak bedzie to szlo i wtedy zdecyduje kiedy przelacze na 12/12. 

Cryzy Miss Hide i Tangilope lada dzien opuszcza boxa i przejda do drugiego .

 

large.Honeyview_IMG_1606.jpg.ea045078f5a862b50ae0bc77c2fba73a.jpg

large.Honeyview_IMG_1609.jpg.736b19a5a9514dbd2e4783e96467e704.jpg

large.Honeyview_IMG_1612.jpg.f3ac34a724fdae5ee5aa56e4ccd5534c.jpg

large.Honeyview_IMG_1617.jpg.0d5feb4d14dce9c08bf3c6cb66ec874b.jpg

large.Honeyview_IMG_1618.jpg.d9776d752fd1ab8f468788bd02de3711.jpg

large.Honeyview_IMG_1619.jpg.26439d466e57e126e8be8161a952cbac.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tym ubijaniem ziemi (żeby więcej weszło w donice) na poważnie czy żarcik taki? Bo mam bekę ;-p

Na rozmiar donic nie narzekaj bo są wystarczające - adekwatnie do boxa.

Na liściach masz oznaki niedoborów. Zacznij od sprawdzenia pH. Ładnie idą i ta zieleń dobrze do tego światła wygląda ale deficyty można dostrzec.

Poza tym fajnie pooglądać AK47. Będę kibicował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Rysiu Ciasnota sie robi w szybkim tempie, dzieki

@Dzik One dopiero sie rozkrecaja i przerabiaja to co w ziemi  (Gold Label Special Mix dobrze nawozonej). Jeszcze minimum  2 tygodnie sama woda. Nie zbijam Ph 7.5  wody. Leje tylko odstana bez nawozow. Mialem juz Tutankhamona  zobaczymy z tym Ak Jak pojdzie. A z tym ubijaniem to jak to Staropolskie Uniwersalne Przyslowie mowi - "lepiej jak jest wiecej !!! " Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To nie staropolskie przysłowie tylko k44 rapował "lepiej jak jest więcej " :-)

No to beka bo ziemi nie wolno ubijać. :zab:Możesz lać wodę bo idą dobrze i lekko. Lepszy lekki niedobór niż przenawożenie. Aczkolwiek trzeba zwracać uwagę na wszelkie oznaki bo one o czymś świadczą i przed czymś mogą ustrzec.

Kiedy światło zmieniasz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@DzikWiem ze nie wolno ubijac ale ubilem . Laski przez pare dni po przesadzeniu staly w miejscu i byly nawet fiolety i inne kolory ale odbily bo ta ziemia robi za nas cala robote, cos jak Bio tabsy. I im wieksza doniczka - wiecej tej ziemi roslina ma to na dluzej mamy spokoj i dluzej wszystko samo idze. Na 12 litrowej donicy mamy 8 tygodni na samej wodzie  jak nie dluzej Polecam

Dlatego ze k44 rapowal "lepiej jak jest wiecej" nazwalem to Staropolskie .. ;-)

Swiatlo zmienie jak boczne odrosty sie troche rusza 3 - 7 dni

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli te rzekome niedobory to efekt ubicia mógł być. Z tą ziemią to ja wiem ocb. Sam korzystam z takiej tylko innej marki. Od początku bez nawozów, tylko dla korzeni specyfik i enzym polewam i leci grubo nie pierwszy raz. Ja dodaję też z min 40% kokos i 20% perlit i wermikulit.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@DzikDokladnie efekt ubicia. Ta ziemie mozna uzywac bez przelewania. Oczywiscie enzymy przydatne. Ja ostatnio taki eksperymet zrobilem 2 klony Tangilope dalem do pojemnika okolo 18 litrow bez dziur na drenaz, lalem sama wode (2 Weg 8 Flo) Na ostatnie dwa tygodnie wycialem z boku na dole otwor by sprawdzic jak to tam sie wszystko ma. To byla uprawa - lalem sama wode bez regulacj Ph i nie martwilem sie ze mi cos dolem wyleci. Wszystko samo szlo. Za dwa tygodnie zmajstruje jakas szafeczke to wrzuce jakies klony (10) do pojemnika 20-25 litrow bez dziur na drenaz.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+