Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
e-green-garden.pl goldseeds.pl
Ciuciek

Pytania o plony

Recommended Posts

Witam was otóż od jakiegoś czasu myślę nad założeniem hodowli indoor co mnie skłoniło do czytania tego forum i tutaj moje pytanie na stronach pokroju sidbank piszą że plony wynoszą około np 500 g/m2 a z postów na forum widzę że niektórzy mają np 200 g. Moje oko przykuł super lemon haze gdzie napisane było 800g/m2 oczywiście nie spodziewam się takich plonów ale chciałbym wiedzieć czemu na stronie jest napisane tak a w praktyce jest inaczej. 

Sa to wyniki przy idealnych warunkach (idealna ziemia, tampa, swiatlo, dawkowanie skladnikow).

m2 to całkiem spora powierzchnia jak na indoor, i dla osoby początkującej(?) :)

Żeby zagospodarować tą przestrzeń w odpowiedni sprzęt, który da takie plony trzeba wydać trochę kasy i mieć trochę doświadczenia czuwając nad tym wszystkim :P

Edited by Black.Bird

Jeśli to Twoja pierwsza uprawa, a Ty zastanawiasz się czy ściągniesz z niej 800 gram, to nawet nie rób sobie nadziei - będzie tego o wiele mniej ;) Więc jeśli chcesz to robić na dill, to zmień profesję. A jeśli dla siebie, to zbieaj doświadczenie, a z każdej kolejnej uprawy będziesz coraz bardziej zadowolony. A ściągnąć możesz od 5 g do paręset, nikt nie jest wróżką, więc nie powie Ci ile tego wyjdzie.