Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Lałem deszczówkę i nie mierzyłem :laugh: Teraz odstana kranówka i reguluję. Muszki jeszcze są, ale czytałem o pułapkach na nie, wrzucę na dniach do box'a. Tak jak radził vito, żółte lepy, tylko takie hand made :D Woda z octem i płynem do mycia naczyń+kurkuma. W ostatnim grow też były problemy i po wywaleniu korzenie były strasznie małe. Tym dopiero teraz coś ruszyło, zaczęły się pokazywać w dziurach na dnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

16 Dzień flo/ 10 Dzień reweg /7 Dzień flo

Idzie jakoś, korzenia mają strasznie cienkie pewnie, z dziur ledwo co wystaje. Czasem nie wiem czy są głodne czy bloknięte, na następne grow ogarnę inne nawozy. Pryskam znowu profilaktycznie wodą, bo przędziorki się znowu pojawiły, ale mało. 

20180104 (1).jpg

20180104 (2).jpg

20180104 (3).jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myśle ze w ziemi by ci lepiej szło... 

wygladaja tak bo sadzisz w kokosie bez odpowiedniego przygotowania się do tego, to jest hydro i wymaga wprawy oraz doświadczania, no i innych nawozow. Tak samo mierzenie pH wody wlewanej i wycieku to podstawa przy czystym kokosie. Marnujesz powierzchnie, która i tak masz malutką.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+