Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | Shot Adrenaline, AK47


Recommended Posts

podniosłem kwiatki blizej lampy....wiatrak zinstalowałem niestety pod ta magiczna półką...

jeszcze chwile podejrzewam i zrobie z tym bexem pozadek ...

jak zwykle w goracej wodzie kompany ....i jak zwykle okazuje sie ze w tej całej zabawie moja miłosc do natury nie ma znaczenie :blant4:

mina mi zrzedła.....i smutek ogarnął....ale mam nadzieje ze przy waszej pomocy naucze sie .....nie krzywdzic kwiatków z checi pomocy im :(:blant4:

prosze podpowiedziec w jakim one stanie sa ....

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozwiazales problem z wymiana powietrza. jak podniosles wyzej male roslinki to jaka tempa i wilgotnosc jest u nich. Jak powyzej 32*C i wilgotnosc ponizej 40% to pasuje jednak obnizyc je. Roslinki wygladaja zdrowo tylko trzeba im dac dobry start, a tamtym nie robic wiecej szokow typu obcinanie lisci :) . Nastepnym razem jak bedziesz chcial zrobic jakis zabiek na roslinach to napisz tutaj co planujesz, nawet jak bedziesz chial piernoc przy otwartym boxie... pierw zapytaj czy mozesz!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 25.11.2017 o 09:23, Miś napisał:

Światła mało to się wyciągają. Szczególnie na początku, kiedy CFL był tak daleko. Wilgotność jest w sumie ok ;)  HPS 100-150W by się tutaj przydał :)

Uprawa wymaga trochę wiedzy, ale to nie znowu jakaś kosmiczna technologia ;) 

Właśnie staram się ją w szybkim czasie przyswoić ....a najlepszym nauczycielem jest konsultacja na zywo ...wiec mam czas na jeden plon króry ma mi dać obraz jak to wszystko chodzi działa zachowyje sie ..potem na taki błąd nie bede mógł sobie pozwolic ...bo i warunki na to nie pozwalaja...

large.20171124_184713.jpg.eaa5ef4777e8b5bd2d9685917bd33daa.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez swiatłomierz
niekompletne informacje :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wróciłem :):blant4:ile mineło???hehe mozna przy roslinkach spedzac godziny i przygladac sie im ,,,

jak widac wedlug zalecen :blant4:roslinki blizej lampy maja sie swietnie rosna sobie ...i nawet tej co z glupoty przyciołem listki zyje ....cos z niej bedzie??nie mam serca jej wyzucic ...

temperatura dochodzi do 29 stopni  na wysokosci szczytów małych roslinek...

wilgotnosc  51

wyglada to taklarge.20171125_140901.jpg.a106595cde552221276a1139fe6cf441.jpglarge.20171125_141000.jpg.321bf8274aeac09dd99474665991ed1d.jpglarge.20171125_142841.jpg.258f5892d12f2d57a327e2478a660274.jpg

 

 

 

 

large.20171125_171241.jpg.89e345d9aed0ea8adb2b9770961ebdad.jpglarge.20171125_165330.jpg.47c3f1d2a515114a6f777d04f129d8cb.jpglarge.20171125_165318.jpg.81d8aa10a4ae268fad0c0b1ed915c787.jpg

wydaje mi sie ze wygladaja zdrowo .....choć skompo....bidne te roslinki....ale nie ma co sie dziwic...tyle co one przeszły ze mna :):)

co teraz Panowie ????cos tam dodac cos ujac ....cos przestawic??? czy zostawic ...nie dotykac ...nawet nie patrzec???:blant4:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

26 minut temu, joka.menas napisał:

warunki 29 i 51 wilgotnosci to spoko, tylko pamietaj ze jest zima wiec latem... musisz poprawic wentylacje. podlewasz woda, masz jakies nawozy? Jaka woda podlewasz, kranowo odstana 24h?

Tak to wyglada fajnie na takiego spontana to i tak jest mega!!

od dzis na ta chwile ....wedle zalecen ..czysta woda bez dodatków i zero pryskania na rosline ....czekam na dalsze instrukcje :blant4: ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, Vito napisał:

Ta duża to auto czy normalna ?

gdybym ja to wiedział ....te malutkie to automaty i przez roztargnienie zgubiłem karteczki z nazwami ....

tez trzy które wyrosły... prawie na parapecie... dostałem w prezencie ....a ze spodobała mi sie obserwacja dokupiłem jeszcze 5 ...

niesamowicie bym był szczesliwy gdybym cały proces od A do Z przebiegł tak jak należy.i jeszcze dobry materiał wyszedł na koniec....

Jak zauważyłem  dosc dziwne zachowania maja te wieksze ....ponieważ ostatnio doznawały ogromnego stresu z mojej nad opiekunczosci ...i gdy wydawało by sie... ze proces zatrzymał sie a pączki zaczeły dojrzewac ....liecie poktyły sie trichomami......

Kiedy doznały  24 godzinnej cyrkulacji powietrza wewnątrz .......i...tyle swiezego ile moge dac..... to  roslina zaczeła sie zachowywac jakby dobiero dostała sygnał do rozkwitu .....i nowe pąki wypuszcza całkieim swieże ....

Takie zachowanie jest normalne???

 

UUUUU prawdopodobnie bedzie trzeba przesadzic ....moje aniołki....bo jak widze... to ziemie mam do wszystkiego innego... tylko ine do Madziągi....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+