Skocz do zawartości
thc-thc

grower

led 158w - 5x 60day grapefruit


tripman

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

13 godzin temu, joka.menas napisał:

 

wrzuce dzisiaj wieczorem zdjecie jeszcze tej drugiej, i dla porównania jednej zdrowej. mi sie wydaje raczej ze tu cos w pestkach jest nie halo. ale jesli pierwsze listki wychodza ladne, nie zdeformowane to znaczy, ze roslinka bedzie zdrowa, tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widać że ziemia siadła więc warto by było dosypać nawet pod same liście pierwotne.Rośliny zdrowo rosną.Staraj się dodawać zdięcia bez załączonego leda ( chwilę przed zapaleniem lub po zgaszeniu) będzie lepiej na przyszlość diagnozować w razie kłopotów których nie zyczę.Atami to dobry nawóz ale musisz tyż mieć bostery od nich by wycisnąc jak najwiecej z roślin.Uprawa led to trochę inne karmienie będzie im potrzeba więcej wapnia i magnezu.Z fartem!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

powoli zaczyna śmierdzieć, jeszcze 3-4 dni i założę filtr. pytanie - wilgotność jest dosyć duża, wczoraj wieczorem otworzyłem na dole wylot od ściany to trochę zbiło wilgotność, z drugiej strony nie podlewałem - po podlaniu byłaby większa. na ścianach skrapla się woda. czy dwie torebki ryżu załatwią sprawę wraz z założeniem filtra z wentylatorem wyciągającym? a może sam filtr z wyciągającym obniżą też kilka %?

 

dziś rano szybki look przy włączonej lampie, sprawdzę przy wyłączonej i wrzucę zdjęcie dziś wieczorem. chyba dziś będę musiał podlać z calmagiem bo zaczyna się kolor liści zmieniać. nawozów jeszcze nie kupiłem, szlag. chyba dzisiaj kupię

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 11

dziewczynki traca kolor, dodalem 2ml calmagu do podlania (butelka 1,5L, dalem mniejsza dawke). podlane ok 250ml na kazda doniczke

czy mozliwe zeby tak szybko potrzebowaly nawozenia? nie planowalem uzywac zadnych nawozow na WEGlarge.5a26e2660ace7_1111.jpg.7c2b905f2a64cecb74a993504c143793.jpglarge.5a26e26a97469_11111.jpg.9da934a8c4e93985c7a5ea6917dbd70e.jpg

 

 

czy ktokolwiek może pomóc rozpoznać mi niedobór maluszków? pierwsza roślinka od prawej - dziś rano zajrzałem i ma jakby popaloną końcówkę (jakby ktoś spalił końcówkę i trzymał się brązowy "popiół" ) liścia jednego z pierwszego rzędu jednak do niczego mi to nie pasuje a calmag na pewno tego nie zrobił (dałem mniejszą dawkę niż potrzeba i to na 5 doniczek)

Edytowane przez tripman
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czy ktos pomoze zdiagnozowac problem?large_1112.jpg.7e4f9e6c22c573129d76d6267ca3a86d.jpglarge_1113.jpg.5ad1caf4f0325fcfd5a8f4e46ab1b7ab.jpg

 

od czego to popalenie? postępuje od rana - wczoraj podlałem cal magiem 2ml na 1,5l roztworu - mniej niż zalecane, podlałem ok 250ml na doniczkę (wiec nie zuzylem calego 1.5l)

 

zmienia im sie kolor - chyba ze ta odmiana tak ma, w co wątpię... nawozy zamówione będą pewnie w sobotę/piątek wieczorem

3/5 roślin jest trochę oklaniętych - może jest to wina zbyt dużej ilości wody? dzisiaj nie podlewam, podniosłem doniczki - są ciężkie. podwyższyłem też lampę o ok 5cm

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Vito @SmakMaroca999

prosze o pomoc, choroba postepuje w szybkim tempie

nie wiem czy te juz nie sa do wyjebania, za przeproszeniem. rano na nie spojrzalem i szlag mnie trafil

moje bledy:

podlalem 3-4 dni temu wodą z kranu, ktora odstala 10h, nie 24 bez wyregulowania ph - tak jak ktos w temacie napisal - zeby nie regulowac

ostatnie podlanie woda primavera + 2ml cal mag - ph nie wyregulowane

 

jakies pomysly?

 

large.5a28eb0e7ad70_dzien13.jpg.ef421a66e3bcaf60ef25f444e52c1aaa.jpglarge.5a28eb0cc7b9d_dzien131.jpg.fa90be667effb42a5cc6a7bf57219420.jpglarge.5a28eb0da9cfb_dzien13niedobory.jpg.b416662f6964bab60762b0ee35b706fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+