Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Dutch Passion | AutoXtreme


Recommended Posts

Witam

Prezentuje AutoXtreme od Dutch Passion

Podloze ziemia 6L z Wloknem kokosowym 14L.

Lampka Lumatek 400W z przelacznikiem

Naswietlane byly w ustawieniu 250WSL przez pierwsze dwa tygodnie, z czego tydzien spedzily na parapecie. Czas naswietlania to 12/12h.

Odzywki Bio Canna na starcie plus witaminki od Plagronu, flo: Atami Bloombastic, Canna terra flo, witaminki.

Ph ^5,5- 6

Rosliny obecnie pija okolo 1 L wody dziennie. W planach mam karmin jeszcze 2-3 tygodnie przy czym ostatnie dawki beda duzo nizsze od dotychczasowych, poprzedone flushem.

large.ax-dpfeno1.jpg.beea134a25e2f74c16c

large.ax-dpfeno1-1.jpg.bbccbe4a90e2fba75

Ax nr 2:
large.ax-dpfeno2.jpg.b42b3d9a6be158671bf

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki mistrzu za dobre slowo, oba sa AutoXtremy tylko o skrajnie roznych fenotypach- tak czy inaczej znam oba na pamiec bo jest to moj 6sty raz z AutoXtremem.

W poprzednich uprawach trafialy sie hermy, teraz jedna tez byla herma ( mutowala od malenkosci wypuszczajac boczne odrosty pod liscieniami).  Pocieszajace w tych mutacjach jest to ze pokazuja sie w miare wczesnie co pomaga wyeliminowac niestabilne planty o ile plantator ma taka chec :D

Jest to moja 15 uprawa indor, i jak wspomnialem n-ty raz z xtremem, aczkolwiek pierwszy raz skusilem sie na podloze kokosowe. Sytuacja w 20L doniczkach prezentuje sie tak, rosliny rosly do 3 tygodnia w glebie o objetosci 6L, pozniej zrobilem mieszanke kokosowa z kilkoma? garsciami ziemi okolo 1L. Moze ktos by sprzedal jakies uwagi dotyczace kokosu, co moze mnie zaskoczyc ? :)

Co do odmiany to szczerze ja polecam growerom ktorzy maja minimum 1 60 cm wysokosci. Rosliny odwdzieczaja sie pieknym wygladem, wigorem, bardzo ladnym aromatem oraz highem ktory jest rzecza subiektywna- choc w mojej ocenie jest dosc uniwersalny. Susz wychodzi o mocy 7/10 z wyraznym sativowym uderzeniem, nie pozostawia on uczucia braku inici w genach bo mimo, ze upalenie przebiega dosc delikatnie i euforycznie co chwile daje o sobie znac nutka indyjki ktora wskazuje sofe.

Roslina do ktorej sie odniosles Vito ma w sobie malo genotypu haze, bedzie pozniejsza od swojej siostry i nie nadaje sie raczej do produkcji haszu. W przeciwiestwie do AutoXtreme#2 ktora poraza iloscia produkowanej zywicy, pokazujac ja nawet na wiekszych lisciach- Jak patrze na to pod swiatlem to widze jeden wielki worek do produkcji haszu w ktory bym ja wsadzil :zmiazdzony:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo ładne rośliny nie ma co biadolić.A że ta odmiana hermi to już sam się przekonałem na zeszłorocznym outdorze, osobiście bym ich nie kupił ale dostałem pakę w gratisie do zamówienia i to co wyrosło było około 100 cm i w 3 i 4 tygodniu flo zaczeło wywalać bananów całe kiście więc zostało przerobione na olej.Tylko jedna roślina i to która była karłem nie hermiła,co do mocy jak piszesz ja nawet dałbym jej 6/10.Z fartem!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+