Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | BioTabs | CBD Skunk Haze, CBD Indica Mix, CBD SharkShock


Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

23 godziny temu, joka.menas napisał:

W czasie ostatnich 3-4 miesiecy widze duzo takich jakichs anomali na lisciach, czasami tez wygladajace gorzej. Przeczekaj, jak sie poglebi problem to daj znac.

dokladnie jak kolega wczesniej wspomnial.

my mielismy na jednej sztuce to samo jak byly w podobnym stadium jak twoje z tym ze u nas bylo duzo mocniej widoczne polowe planta bylo pomarszczone.

choroba jak by sie ztrzymala i teraz praktycznie juz tego nie widac jak plancik zwiekszyl mase.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pojiwiły się znowu te anomalie z liśćmi co poprzednio, temperatura 25-26 stopni, wilgotnosc od 60% do 78%, podlewane były obficie w piątek. Gleba wilgotna.

large.IMG_20171210_210855.jpg.ce69ab0c5e34491ab9e912b2e43a437d.jpg

 

dodatkowo na kilku lisciach porobiły sie paski:

 

large.IMG_20171210_210832.jpg.d65a9b4ca64b7aa7278a35341f5e4a2f.jpglarge.IMG_20171210_210824.jpg.3a09d6d3b777c1c8e844c8db59c42629.jpg

 

przy jedej roślinie na samym dole jeden z lisci usycha, może z powodu tego ze bardzo malo swiatla do niego dociera bo jest przyslaniety innymi z gory?:

large.IMG_20171210_211026.jpg.8917142903627e1b6050a2a6c0443a59.jpg

 

Jeszcze jedna obowa to na jednej z rosliny zauwyazyłem jakby wode która starłem, liscie sie swiecą pod swiatłem:

large.IMG_20171210_210843.jpg.4e79445971daf006d8386369f7008b09.jpg

 

Coś nie tak zrobiłem, że zaczeło sie tak robic?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kometnarz na stronie 3 z 06.12.217

O 6.12.2017 o 20:05, TesterCBD napisał:

Roślina została dobrze podlana.

Moja 1 odp na jego pytanie nie byla na temat i nie pomogla ale na 2 dzien dodalem:

O 7.12.2017 o 21:16, joka.menas napisał:

Czekaj, czekaj, to sa aoutopty? Jak czesto podlewasz, jak czesto jest wlaczone? Wyloacz go na kilka dni, 3-5 dni poczekaj az liscie opadna z przesuszenia i wlacz go ponownie. Konopie lubia czasami przesuszenie to nie rosliny bagienne.

Komentarz z dzisiaj

Godzinę temu, TesterCBD napisał:

podlewane były obficie w piątek

Dodam ze piatek to 08.12.2017

Dodam ze swojej strony tylko Solidne Przepraszam. Zajebalem moglem nie dawac Ci takich widelek 3-5 dni od razu powinienem napisac 5, ja przepraszam Was wszystkich za moje zachowanie.

PS. Sory za ten sakrazm ale nie moglem sie wostrzymac. Zostaw je na 5 dni przy wylaczonym podlewaniu, daj korzeniom odpocznac, jak bys sie czul gdyby ktos w nocy Cie budzil i kazal CI pic? Korzenie gnija, nie maja czym oddychac. Gdybym chcial to poszukal bym jakie skladniki sie blokuja i powoduja sie braki, jakie pH gleby sie staje przy takim podlewaniu (chyba spada). Moge prosic kogos z wiedza kto sie wypowie na ten temat, ze wzgledu ze ja sie napracowalem nad tym postem :D

EDIT: Jak donica lekka to nie podlewaj poczekaj, jezeli po 4 dniach bedzie lekka to nie musisz czekac do 5 podlewqasz 4.... ufffff, wolalem to wyjasnic. Z czasem roslina bedzie coraz wieksza i bedzie wiecej potrzebowale to wtedy podlewa sie nawet i co 2-3 dzien i do tego przydaje sie autopot (chodz nie wiem czy tak to sie pisze)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wybacz joka nie zauwazyłem twojego komenatrza z autopotami. Nie używam takiego systemu jak autopot, podlewam recznie. Kiedy podlewam? Sprawdzam czy gleba z wierzchu jest sucha, wtedy wsadzam lekko palec do głebokości paznokcia jak sucho to podnosze doniczke. Jezeli jest wręcz "lekka" wtedy podlewam. Czyli około 3 dni czasami 4. Wiem, że nie ogarniam troche tego ale ciezko cos poczytac po całym wtygodniu 12h w robocie.

Podsumowując radzisz joka żeby przetrzymac je jeszcze jeden z podlaniem po stwiedzeniu faktów które wyżej napisałem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak ale z Twoich komentarzy wynikalo ze podlales w przedziagu 2 dni. Recznie czy autopot, nie podlewa sie tak czesto. Jesli nie pamietasz kiedy polewales to na kalendarzu zapisuj (ja tak robie). Poczekaj te 4 dni albo zrobisz lepiej jak poczekasz az liscie beda opadac i wtedy podlej ale przed podlaniem sprawdz ciezar donicy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okej zrobie jak mowisz, spanikowałem po tych 2 dniach w sumie szybko zrobiło sie sucho a koncówki lisci zaczęły opadać. Ale Człowiek uczy sie całe życie mam już nauczke. Może dlatego, marihuana to pierwsza roślinka którą uprawiam w życiu i dotego bardzo ważne jest to, żeby wyszła mi ta uprawa dla zrowia chorego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+