Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | BioTabs | CBD Skunk Haze, CBD Indica Mix, CBD SharkShock


Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok to odpale lampe i wiatrak, lampe w odleglosci 50 cm od rosliny nie? 12 h swiatła i 12 h ciemności?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem poradniki na poczatku, 14 dni powiny byc w ciemnosciach podczas kielkowania sadzonki zeby wzeszły i wtedy lampe czy odrazu ja odpalić jak tylko pojawia sie kiełki?

Edytowane przez TesterCBD
poprawki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chciałem przygotować wcześniej docelowe doniczki z ziemia dla roślin, z tego co wiem to nawet lepiej? oto co planuje zrobić według poradnika:

Mam 16 x 9L =144L ziemi

1.Potrzebuje do mięszanki w tej ilości:

  • Startex 635 g
  • Mycotrex 3gx16=48g

2.Gdy umieszcze mieszanke w doniczkach i zrobie otworu na ziemie z roślinką z mniejszej doniczki wspac 2g Mycortex na każdą roślinke (łącznie 32g). Nastepnie 2 biotabs na każdą 9 litrową doniczke. I tutaj według tego co napisał Vito to zrobić przed posadzeniem rośliny a nie wczesniej?

3. Teraz nie jestem pewien ile litrów na 9 litrową doniczke wody z Bactrexem i Orgatrexem. Bo z instrukcji z Biotabs.eu to na 5 litrów ziemi facet wlał litr wody z 1 gramem Bactrex i 5ml Orgatrex. Czyli u mnie patrząc analogicznie wyszło by około 2l wody z 2g Bactrex i 10 ml Orgatrex na rosline czyli docelowo na 16 roslin w 9 L doniczkach potrzebuje 32 litry wody z 32 g Bactrex i 160 ml Orgatrexu. Zgadza się?

 

4. Dalej pisza zeby w 5 tyg znowu użyc Orgatrexu i Bactrexu. Czy to konieczne?

 

Edytowane przez TesterCBD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

lampe daj tak aby nie było za gorąco to 600 wat daj jakieś 70cm sprawdzaj termometrem jaka jest temp prze szczycie planta (kiełka) co do ziemi to nie licz ze doniczka mając 9 l tyle wejdzie ziemi może na początku pózniej po podlaniu ubije sie i bedziesz musiał dosypać pewnie wyjdzie ci ze 170 litrów A tamte zostaw co nie wykiełkowały razem z tymi 

 

co do tych specifików pytaj vita nie stosowałem i ci nie doradze Vito pewnie stosował to ma doświadczenie 

  • Startex 635 g
  • Mycotrex 3gx16=48g
  •  
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

okej wtedy lampe od jutro włącze bo rozumiem godzin trzeba sie trzymać mniej więcej sztywno

 

wiatrak który ma wyciagać powietrze (od filtra) ma chodzić teraz czy później? Jak już go odpale to ma chodzić cały czas czy tylko wtedy jak świeci lampa? tak samo mięszający?

 

I jeszcze jedno pytanie jak te sadzonki co nie wyszły faktycznie nie wyjdą to domówic brakujące czy jak 12 z 16 bedzie roślin to zostawić i będą wieksze plony z tych 12 roślin?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, TesterCBD napisał:

okej wtedy lampe od jutro włącze bo rozumiem godzin trzeba sie trzymać mniej więcej sztywno

programator czasowy najlepiej cyfrowy jest wymagany, w growshopie lub sklepie typu OBI

Godzinę temu, TesterCBD napisał:

wiatrak który ma wyciagać powietrze (od filtra) ma chodzić teraz czy później? Jak już go odpale to ma chodzić cały czas czy tylko wtedy jak świeci lampa? tak samo mięszający?

wyciąg ma chodzić non-stop 

Godzinę temu, TesterCBD napisał:

I jeszcze jedno pytanie jak te sadzonki co nie wyszły faktycznie nie wyjdą to domówic brakujące czy jak 12 z 16 bedzie roślin to zostawić i będą wieksze plony z tych 12 roślin?

dlatego zawsze lepiej wysadzić trochę więcej :) Czekaj aż wyjdą, nawet do tygodnia więcej... Nie domawiaj a te 12 rozstaw bardziej, bardziej się rozłożą i dadzą większy plon...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+