Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | BioTabs | CBD Skunk Haze, CBD Indica Mix, CBD SharkShock


Recommended Posts

Cześć,

Zaczynam swoja pierwszą uprawę, wiekszość juz się dowiedziałem, przynajmniej tak myśle. Aktualnie jestem na etapie zasadzenia nasion do małych doniczek zgodnie z poradnikiem Vito. Teraz pilnuje, żeby było wilgotno aż do około 14-tego dnia od zasiania(wkładam przy scianie doniczki plastikowy kijek i sprawdzam czy wilgotny potem wycieram i dalej). Dzisiaj dowiedziałem sie po pierwszym podlaniu, żeby podlewać sadzonki z rana a nie jak to zrobiłem dzisiaj (wieczorem) oraz żeby nie podlewać pod doniczki już więcej wody jak to miało miejsce przy zasadzeniu.

Kiedy powiny mniej więcej wyjść poza ziemie pierwsze kiełki? Jest "ustalona" jakaś dawka w ml co jakiś czas dla jednej rosliny w okresie gdy wzschodzi oraz kwitnienia? Czy mogli byście napisać dla mnie jakieś jeszcze wskazówki co robic a czego nie?Posiadam groboxa dark street.

Musze jeszcze przewiesić lampe, żeby nie raziła w oczy na wejściu.

large.IMG_20171108_195459.jpg.0280ecbac721efbbb1a2f48d03d1b30e.jpglarge.IMG_20171108_195436.jpg.3f58b37b6dff4429bb89d87b9b2e856d.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Nasiona: CBD Skunk Haze / CBD Indica Mix / CBD SharkShock
Oświetlenie: HPS 600W
Fotoperiod: jak wyżej
Box: DarkStreet 150 R2 150x150xh200 (
Zestaw-XTRASUN)
Podłoże: BioBizz ziemia LIGHT-MIX
Donice: 9L
Nawozy:
BioTabs-Zestaw-Startowy-INDOOR
Wentylacja: WENTYLATOR-AXIAL-FLO-150-TURBO
Dodatkowe info: Filtr ECO 240-360

o jakiej srednicy wystarczy wiatrak mieszajacy ? i czy musi byc krecący sie? obojetne w ktorym rogu postawic go czy od strony siatki wlotowej na powietrze ?

Czy takie infomacje są wystarczające?

Edytowane przez TesterCBD
add aditional info
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fakt filtr mozesz zdjac, szkoda zeby sie zabijal wilgocia, roslinki zacza pachnies w jakies 10 dni od wykielkowania (w zaleznosci jakie masz mozliwosci podlaczysz filtr w 10 dzien badz nie). Co do mieszajacych to ponoc nie potrzeba podczas wega zwlaszcza bezposrednio na rosliny, ja osobiscie uwazam ze fajnie jak tam troche sie powietrze przemiesza zanim wyjdzie. 

Jak tam temperatura u Ciebie? Sadzonki lubia cieplo. Sprawdziles juz jak dziala wszystko na "sucho"(oswietlenie) bez roslinek (interesuje mnie temperatura).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

temperatura w growbox oscyluje w 20-21 stopni. Nie niestety niebsprawdzalem, chodzi o temperature jaka osagnie termometr w odleglosci 50 cm od lampy ?

 

Czy wentylator mieszajacy o mocy 15 W i srednicy 14 cm  bedzie wystarczajacy do mojego boxa (9,5m3/min)? Moge juz przygotowywac ziemie w docelowych doniczkach czy za wczesnie na to ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, TesterCBD napisał:

Fotoperiod: jak wyżej

to czas świecenia, np. 18/6 wegetacja, 12/12 kwitnienie

10 godzin temu, gospel napisał:

Zdejm no ten filtr bo wilgoć go zniszczy a mieszający ustaw tak żeby odpowiednio wiało młodym.

ja bym nie zdejmował, a mieszający dał dopiero na kwitnieniu :) 

3 godziny temu, TesterCBD napisał:

Czy wentylator mieszajacy o mocy 15 W i srednicy 14 cm  bedzie wystarczajacy do mojego boxa (9,5m3/min)? Moge juz przygotowywac ziemie w docelowych doniczkach czy za wczesnie na to ?

starczy, montujesz go po środku boxa i odpalisz go na kwitnienie.

A ziemię w docelowych zawsze warto wymieszać wcześniej, tylko na razie nie rób otworów sadzeniowych z mikoryzą.

13 godzin temu, TesterCBD napisał:

Kiedy powiny mniej więcej wyjść poza ziemie pierwsze kiełki? Jest "ustalona" jakaś dawka w ml co jakiś czas dla jednej rosliny w okresie gdy wzschodzi oraz kwitnienia? Czy mogli byście napisać dla mnie jakieś jeszcze wskazówki co robic a czego nie?

różnie, do tygodnia powinny wszystkie wyjść

Nie ma ustalonej dawki, zwilżaj glebę tak by była wilgotna ale nie błoto

Pisz co robisz a jak będziesz robił coś źle to szybko Cie nakierujemy :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+