Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | BioTabs | CBD Skunk Haze, CBD Indica Mix, CBD SharkShock


Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uf, nie mogłem zasnąć przez to, czytałem poradniki vita i wychodziło, że może być dużo problemów wynikających z tego. Są dziurki w doniczce, gleba juz jest bardzi mało wilgotna dlatego strwierdziłem, że trzeba wody. W takim razie poczekam do rana i wtedy sprawdze wilgotnosc gleby i podleje. Dzieki keita!

 

Podlalem z rana 0,5 l wody.

Edytowane przez TesterCBD
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przecież wszystko jest dobrze...

Tester na przyszłość jak widzisz jakiś nowy nick na shoutboxie to nie słuchaj się porad takich użytkowników, obecnie nawiedził shoutboxa troll internetowy i robi sobie jaja...

 

edit: na ostatnim zdjęciu pewnie Ci chodziło o to że te pierwsze listki/osłonki okrągłe się tak zniszczyły... Olej to, ważne że listki te co wychodzą są zdrowe :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć,

Mam pytano jedna z roślinek wygląda tak jak poniżej. Jeden z listków jest jakby nie wykształcony, żółty. Obserwuje go 2 dni i nie drgnoł. Jest o co się martwić czy raczej nie?

Jeżeli chodzi o przesadzenie za niedługo to poprostu z całą ziemią z małej doniczki włożyć do dużej i tyle? zwykła procedura?

large.IMG_20171115_194822.jpg.364a2a1801d6df2991836264d6a7fc57.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+