Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W | Auto AK47


Recommended Posts

Poczekaj wstrzymaj sie od dodawania BioG. Masz popalone koncowki moze to od tej ziemi uniwersalnej. mozesz dokupic dolomit lub cos z Mg i Ca bo mozesz miec duze braki tych skladnikow z ta ziemia a szkoda pogarszac sutuacje BioGrowem.

Jestem pelen sprzecznosci... nie nie jestem!! Raz mowie podlej raz nie podlewaj :D . Nie dodawaj BG i spraw sobie cos z Ca i Mg nie pozalujesz!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień 52

large.5a1c1e9ae7101_chybamniedogonisz.jpg.97edcbbf2bfdf9fab940ff5cb0a00674.jpg

 

Podlewam co 4-5 dni. Naprzemiennie woda bez nawozów/woda z BioBizzem.

Roślinka zdaje się powoli puchnąć, aczkolwiek martwi mnie dalej stan liści przy głównym topie.

large.deficyt.jpg.7a4ca9dbfe827f9568f4b9d59c8009eb.jpg

large.elza1.png.d2c563afed71b8ce68697644261deedf.png

Q: Kiedy wsadzić do boxa pochłaniacz wilgoci? Na 2 tygodnie przed harvestem najlepiej? Chyba że to zły pomysł, to proszę o sugestie dot. sposobów obniżania wilgoci.

Wilgoć przez cały czas utrzymuje się w okolicach 50%

 

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Black.Bird napisał:

Wilgoć przez cały czas utrzymuje się w okolicach 50%

może być na razie...

18 godzin temu, Black.Bird napisał:

proszę o sugestie dot. sposobów obniżania wilgoci.

dobra wentylacja, przewietrzanie pomieszczenia, wywalanie zużytego powietrza poza pomieszczenie, elektryczne pochłaniacze itd.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten dolomit jest konieczny?

Czytałem że TopMax zawiera Mg i Ca...

Jadę z BioBizzem według tabelki, ale możliwe że za mało dostawała skoro podlewam co 4-5 dni(LED). Może tabelka jest przewidziana na uprawy częściej podlewane.

Dużo by jej zaszkodziło gdybym dwa razy pod rząd podlał ją wodą z nawozami? Do tej pory jadę systemem sama woda->woda z nawozami->sama woda etc...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, joka.menas napisał:

TopMax nie ma Ca ani Mg.

Najwyraźniej źle zinterpretowałem. Prawdopodobnie chodziło o to że TopMax ułatwia przyswajanie tych pierwiastków.

U mnie lipa z ogrodniczymi w rejonie. A w większych marketach worki 10kg :D (dolomit)

Poza tym jeśli chodzi o dolomit, to martwię się że spieprzę tym PH ziemi.

Na Mg pomógłby oprysk wody z solą gorzką, natomiast na wapno nie mogę znaleźć żadnej prostej alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Black.Bird a wiec, jesli chodzi o dolomit to bardzo ciezko znalezc worki 5kg wiec o 1kg mozesz smialo zapomniec.

W Twoim wypadku on by poprawil sytuacje pH w glebie (tak mi sie wydaje jesli nie niech ktos mnie skarci), masz ziemie uniwersalna bogata w nawozu (nawozy powoduje obnizenie pH).  Te uniwersalne ziemie maja "idealne pH", pamietaj ze ich zakres jest 5,5-6,5 pH, dlaczego wiec myslisz ze jestes tym szczesciazem i masz 6,5? Dlaczego tez myslisz ze spoieprzy pH skoro w glebach z growschopu (glebach dedytowanych do upraw konopi) nawet w Light mixach masz dolomit?

Mozesz sie zabezpieczyc w produkt BioBizz-a AlgaMic, ma Ca i Mg i kilka innych przydatnych witaminek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+