Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Auto AK47


Recommended Posts

Skoro masz dobrą glebę to nie czekaj a przesadzaj, wyciągnij tą, delikatnie wywal tą starą glebę, można do wiadra z wodą wsadzić roślinę, gleba powinna się odkleić i pójść na dno. Uważaj by korzeni nie uszkodzić lub jak najmniej... Woda może być kranówa ale odstana 24h. Następnie do nowej gleby... 

Bo na tej glebie to szkoda czasu i prądu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temperatura 26 stopni w dzień, poziom wilgotności 50%. W nocy wzrasta do około 60%, a temperatura niewiele spada.

Lampa pewnie za blisko, ale to LEDy więc nie grzeją mocno... hmm? Z wymianą powietrza wszystko w porządku :)

O 11.11.2017 o 09:20, Vito napisał:

Wrzuć zdjęcie jak roślina stoi z całym wnętrzem boxa.

 

Dostęp do growboxa mam niestety tylko po zdjęciu membran(zrobiony z głośnika). Jak będzie mi się chciało to może przerobie go trochę, aby otwierał się na zawiasach(w czasie przerwy między uprawami). Także ciężko takie zdjęcia porobić :P

Dzień 39

Roślinka po podlaniu niecałym litrem wody z zalecaną dawką Bloom oraz TopMax

large.IMG_20171115_220134.jpg.9e86bebc0a3f77c34eedd3c33cd9c23c.jpg

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moze jesc, mam pytko jedna prosbe do Ciebie, nie lej biohumusu jesli masz try pack biobizza to nastepne podlanie nawozami mozesz dodac troche BioGrow (bo liscie wydaja sie troche blade) ale tylko polowa dawki albo 1/3 z tego co podawales przedtem(Np.BG 1/3 z ml a BB i TM 1ml na litr). BioBloom i TopMax mozesz lac smialo bo to sa na Flo. Mam nadzieje ze zrozumiale to napisalem.

Wyglada Pieknie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, joka.menas napisał:

Moze jesc, mam pytko jedna prosbe do Ciebie, nie lej biohumusu jesli masz try pack biobizza to nastepne podlanie nawozami mozesz dodac troche BioGrow (bo liscie wydaja sie troche blade) ale tylko polowa dawki albo 1/3 z tego co podawales przedtem(Np.BG 1/3 z ml a BB i TM 1ml na litr). BioBloom i TopMax mozesz lac smialo bo to sa na Flo. Mam nadzieje ze zrozumiale to napisalem.

Wyglada Pieknie!

Nie leje biohumusa :P Używałem go tylko troszkę na początku grow, zanim Try Pack przyszedł :)

Co drugie podlewanie do wody dodaje zalecaną dawkę BB i TM. 

Ostatnie podlewanie miała wczoraj. W takim wypadku zamiast samej wody przy następnym podlaniu dodam małą dawke BioGrow. Jeżeli faktycznie tego potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+