Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Auto AK47


Recommended Posts

Witam
 
Zachęcam do komentowania, celem wyeliminowania błędów początkującego.
Piszcie również o rzeczach, które dla was wydają się oczywiste.
Nie mam ciśnienia na wielkie zbiory. Traktuję pierwszą uprawę doświadczalnie :)
 
Wszelkie opinie mile widziane!
 
Nasiona:  Auto AK47
Oświetlenie: LED100W 10.000 LM
Fotoperiod: 20/4
Box: 0.22 m2
Podłoże: Ziemia Uniwersalna
Donice: 6L
Nawozy: Biohumus -> Biobizz
Wentylacja: Jeden wypuszczający(wylot) a drugi mieszający koło lampy i wlot pasywny na dole
 
DZIEŃ 28 [3 dzień FLO]
Zdjęcia przed, i po podlaniu wodą z nawozem biobizz 600-700ML
large.1.jpg.61550d1d967d04a3dc903761c4678a85.jpglarge.2.jpg.1c562fedcbfaf8ecfbeb03e502c896ea.jpg
 
 
 
 
 

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj

45 minut temu, Black.Bird napisał:

hodowli

uprawy :) 

46 minut temu, Black.Bird napisał:

Podłoże: Ziemia Uniwersalna

na przyszłość to bierz ziemię z growshopu, te uniwersalne mają w sobie nawozy i mogą być problemy.

47 minut temu, Black.Bird napisał:

Nawozy: Biohumus -> Biobizz

biohumusa nie stosuj

47 minut temu, Black.Bird napisał:

Wentylacja: Jeden wypuszczający(wylot) a drugi mieszający koło lampy

na dole daj wloty pasywne

 

 

Podlewa się raz a porządnie, wygląda że za często jej lejesz... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Vito napisał:

Witaj

uprawy :) 

na przyszłość to bierz ziemię z growshopu, te uniwersalne mają w sobie nawozy i mogą być problemy.

biohumusa nie stosuj

na dole daj wloty pasywne

 

 

Podlewa się raz a porządnie, wygląda że za często jej lejesz... 

 

Parę dni temu ogarnąłem ziemie Biobizz Light Mix, na przyszłe planty. Nie przesadzałem tej, ponieważ boję się że się roślinka zestresuje :unsure: Zwłaszcza że automat...

Biohumusa już nie stosuje, użyłem może ze dwa razy. Teraz tylko Biobizz Tri-Pack

Wlot pasywny jest obecny, zapomniałem uwzględnić :sleep:

 

Można coś więcej powiedzieć o roślince patrząc na załączone zdjęcia? Ma jakieś widoczne braki? Efekty przelania?

Staram się jej nie podlewać za dużo. Chyba za często do niej zaglądam i mam wrażenie że ma  sucho zawsze :unsure:

 

Czy schemat z podlewaniem do momentu delikatnego wycieku do doniczki się sprawdzi u mnie? Jeśli tak, to co ile podlewać roślinkę w tych warunkach?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jesli chodzi o biobizza to nie lej biogrow (ma za duzo azotu) mozesz go lac co 3-4 podlanie nawozem ale w minimalnych ilosciach. Co do czestego zagladania, spoko ja tez tak mialem przy pierwszej uprawie, jestli masz wrazenie ze ma za sucho to sie nie przejmoj, konopie lubia sucho :) to nie roslina bagienna. Podlewanie az wycieknie woda dolem, prawidlowo, ja czasami przelewam tak zeby wylecialo z 1L wody. Mozesz podlewac na zasadzie wagi doniczki, ja czasami doprowadzam do tego ze liscie mi opadaja z przesuszenia i sprawdzam donice (jej wage) podlewam powoli z jakies 2 litry, w takiej sytuacji ziemia jest zbyt przesuszona i woda przeleci przez donice a w ziemi nic nie zostaje wiec leje powoli aby dobrze nasiakla i sprawdzam wage donicy i wiem ze na 5-7 dni wystarczy im :)

Sorki za spam, wiele osob Ci to wytlumaczy w kilka zdaniach ja czasami nie mam takiego skilla wiec chce szczegolowo wytlumaczyc.

Tak po za tym to Siema i dodam ze wyglada mega fajnie i sie pzylozyles, wiedza teoretyczna jest i tylko expa zlapac teraz! Powodzenia i z fartem do konca.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 32

large.IMG_20171108_191242.jpg.76bf511b15f2180e962bb8f199faab23.jpglarge.IMG_20171108_191711.jpg.22346aa5e85c226ff605cce51f2a3c23.jpglarge.IMG_20171108_191612.jpg.3465484c60e2fd1359c0e1018a106f0c.jpglarge.IMG_20171108_191535.jpg.d57db9f21986e7bde30255466b5b51bc.jpglarge.IMG_20171108_191341.jpg.1b4c066ea466d86a17dc9c5eb341d0a2.jpgZdjęcia zrobione zaraz po przejściu światła w tryb dzienny.

Jutro podlewam =) 

Edit.

Na potrzeby zdjęcia, obniżyłem roślinkę tym samym oddalając ją od źródła światła. Przez co może sprawiać mylne wrażenie niedoświetlonej 

Edytowane przez Black.Bird
Dodatkowa informacja
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjecia wygladaja jak z salonu Mercedesa!! Mega nasycenia kolorow i kontrast (chodz nie wiem czy uzywam poprawnych sformuowani fotograficznych)!!

Az szkoda ze masz tylko 1 roslinke. Jaka wysokosc boxa? Troche tak jak by jasne te liscie ale jesli chcesz lac biogrow to w minimalnych dawkach, biohumus schowaj do szafy albo oddaj sasiadowi zeby Cie nie kusilo nim podlewac!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taka dziwna ta roślina... Wygląda mi na chorującą... Nie stworzyła głównego szczytu... Duże liście tylko na początku a teraz jakiś mikrusy...

Rada taka moja, zakup worek ziemi BioBizz Light Mix i zasadź nową roślinę na dobrej glebie, jak nie masz nasion to dokup ale normalne pełnosezonowe a nie auto...

Genetyka skunka jest niska.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, joka.menas napisał:

Zdjecia wygladaja jak z salonu Mercedesa!! Mega nasycenia kolorow i kontrast (chodz nie wiem czy uzywam poprawnych sformuowani fotograficznych)!!

Az szkoda ze masz tylko 1 roslinke. Jaka wysokosc boxa? Troche tak jak by jasne te liscie ale jesli chcesz lac biogrow to w minimalnych dawkach, biohumus schowaj do szafy albo oddaj sasiadowi zeby Cie nie kusilo nim podlewac!!!

Box jest niski, zaledwie 80cm <_<

Już jej nie leję BioGrow, choć mogła go dostać odrobinę za dużo do tej pory. Teraz tylko Bloom i Top-Max

Na następną uprawę planuję 3 roślinki :konopia:

 

Godzinę temu, Vito napisał:

Taka dziwna ta roślina... Wygląda mi na chorującą... Nie stworzyła głównego szczytu... Duże liście tylko na początku a teraz jakiś mikrusy...

Rada taka moja, zakup worek ziemi BioBizz Light Mix i zasadź nową roślinę na dobrej glebie, jak nie masz nasion to dokup ale normalne pełnosezonowe a nie auto...

Genetyka skunka jest niska.

Mam tą ziemię. Planowałem jej użyć przy następnej uprawie. 

Roślinka od początku jest bardzo blisko światła. Myślałem że dlatego się tak krzaczy i nie wyciąga.

Trochę mi szkoda wyrzucać tą roślinkę, skoro to już 1/3 jej żywota. Plon nie będzie duży, ale może się czegoś nauczę jeszcze na tej uprawie :P
Pestek narazie nie mam, tylko jakiś Northern Passion mi został. Który według strony producenta rośnie dość wysoko jak na mój box.

@Edit

Jakiś czas temu robiłem delikatne LST, może dlatego wydaje się jakoby nie było głównego szczytu? 

Edytowane przez Black.Bird
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+