Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 120W, 100W, LED 240W | Amnezia Haze auto


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

6 minut temu, Shagyalonzo napisał:

Prąd może uciekać po drodze, ale to by nie były duże straty, ale wasze jednak strata. Im więcej przedłużaczy tym strat więcej , zbyt grube albo za cienkie, stara instalacja itp

O w tej starej instalacji coś może być na rzeczy, ale dobra to nie mój temat to lepiej nie robić offtopiców 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Shagyalonzo napisał:

Przepraszam za zaśmiecanie, ale jeśli chce zaoszczędzić na prądzie. To chyba dobrze że to napisałem. Dodam tylko, że hps dla małej straty najlepiej podłączyć bezpośrednio do gniazdka na krótkim kablu do najmniej opciazonej linii. A resztę typu wiatrak nawilżacz do innej linii. 

 

nie trybie tego stary gdzie go nie podłaczysz bedzie wskazywał ten sam pobór masz podlicznik w domu i to on je**e po kosztach a czy wiatrak wepniesz w kiblu czy w pokoju to bez znaczenia  jezeli sie myle to szukajmy gniazdka w kiblu lub w dziecinnym pokoju tam mniej bedzie biło sorry .Poza tym kolega pytał o róznicę w tym oswietleniu co ma w tym co zakupi za chwile łeb mu rozjebie po tych waszych insy. peac 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Shagyalonzo napisał:

Przepraszam za zaśmiecanie, ale jeśli chce zaoszczędzić na prądzie. To chyba dobrze że to napisałem. Dodam tylko, że hps dla małej straty najlepiej podłączyć bezpośrednio do gniazdka na krótkim kablu do najmniej opciazonej linii. A resztę typu wiatrak nawilżacz do innej linii. 

 

Kup se licznik prądu 40zł ok :P

Jakiś sklep stacjonarny obi czy inny i będziesz szybko wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 minut temu, wovi01 napisał:

 

jaka strata prądu moze coś tam jest i idzie w tynk ale czy myślałeś o tym oglądając tv chyba nie jezeli mamy myśleć o 1 kw który gdzieś ucieka to lepiej na outa planty wy****ć natura zapłaci i nie cieszyć naszego oka choć bym tego nie chciał bo kocham siedzieć z plantami shagy tylko bez focha rolnik rolnika sznuje hehe

Edytowane przez czarny kot
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Benek37 napisał:

Ja nie wiem, może mam coś sp********e ale ja płacę w ch*j więcej wyrównania za prąd jak uprawiam... Zazwyczaj przychodzi ok 400-500zł wyrównania, przy hpsie 250w

Co ile czasu przychodzi Ci rachunek za prąd? I te wyrównanie? 

 

12 godzin temu, czarny kot napisał:

nie trybie tego stary gdzie go nie podłaczysz bedzie wskazywał ten sam pobór masz podlicznik w domu i to on je**e po kosztach a czy wiatrak wepniesz w kiblu czy w pokoju to bez znaczenia  jezeli sie myle to szukajmy gniazdka w kiblu lub w dziecinnym pokoju tam mniej bedzie biło sorry .Poza tym kolega pytał o róznicę w tym oswietleniu co ma w tym co zakupi za chwile łeb mu rozjebie po tych waszych insy. peac 

No dokładnie namieszali ?

 

19 godzin temu, guanokalong napisał:

Nie kupuj nic związanego z uprawą na siebie, wszystko na ,, słupa ,, .

Też tak dziś myślałem tylko nie przyszedł mi żaden pomysł jak to zrobić 

 

22 godziny temu, czarny kot napisał:

zobacz jaki realny pobór prądu mają obecne i zobacz róznice to chyba nie jest skomplikowane.Jezei obecnie masz takie choć dane napewno nie sa poprawne cyt:z dniem dzisiejszym to 2 zarowki jedna 120 w i 2000 lumenow druga 100 wat i 1250 lumenow energooszczedne to wychodzi ze pobieraja ci 220w a hps 250 w róznica wychodzi 30 w 

Ale na 100 %  twoje oświetlenie nie pobiera tej mocy 

No jestem troszkę zapracowany ostatnio i szczerze mówiąc po powrocie niechce mi się nic sprawdzać, chyba każdy z was kiedyś choć jedna roślinke uprawiał więc możecie się określić chyba o ile wzrósł rachunek za prąd i co ile czasu on przychodzi bo jedni płacą raz na 2 miesiące inni na pół roku a trzeci znów inaczej 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+