Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 120W, 100W, LED 240W | Amnezia Haze auto


Recommended Posts

na 2 miehy dolicz 200 zł pasi czyli jak za swiatełko było 150 na 2 miesiące teraz bedzie 350 zł 100 na miesiąc średnia cyklu tak jakoś wychodzi wszystko jest zależne czy 24/0 20/4 18/6 12/12 nosz kur... inaczej sie nie da tego wyliczyć jak kobita bedzie piekła 100 ciast w miesiącu a 2 tz róznica w energi stary pomyśl sam bo rece z ch****m opadaja 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Godzinę temu, Shagyalonzo napisał:

I ten kalkulator coś już pokaże. 

Nie masz co się przejmować aż tak jednym plantem. Znam tą sytuacje. Kiedy wynajmujesz nikogo nie obchodzi jaki masz rachunek - ważne, że go płacisz. Chyba, że właściciel jest jakiś jebn***y. 

Równie dobrze możesz wkręcić, że lubujesz w informatyce i w komputerze z zasilaczem 600W chodzą Ci karty w SLI. Pobór mocy jest wtedy duży. Zresztą, czajniki elektryczne, odkurzacz itp. też swoje pobierają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, czarny kot napisał:

na 2 miehy dolicz 200 zł pasi czyli jak za swiatełko było 150 na 2 miesiące teraz bedzie 350 zł 100 na miesiąc średnia cyklu tak jakoś wychodzi wszystko jest zależne czy 24/0 20/4 18/6 12/12 nosz kur... inaczej sie nie da tego wyliczyć jak kobita bedzie piekła 100 ciast w miesiącu a 2 tz róznica w energi stary pomyśl sam bo rece z ch****m opadaja 

 

No wreszcie jakieś konkret, thx. Teraz wiem że muszą być Ledy więc już sobie zestaw sam dobiore, wielkie dzięki za odpowiedzi 

 

8 godzin temu, TrippyHD napisał:

I ten kalkulator coś już pokaże. 

Nie masz co się przejmować aż tak jednym plantem. Znam tą sytuacje. Kiedy wynajmujesz nikogo nie obchodzi jaki masz rachunek - ważne, że go płacisz. Chyba, że właściciel jest jakiś jebn***y. 

Równie dobrze możesz wkręcić, że lubujesz w informatyce i w komputerze z zasilaczem 600W chodzą Ci karty w SLI. Pobór mocy jest wtedy duży. Zresztą, czajniki elektryczne, odkurzacz itp. też swoje pobierają.

O to chodzi ze kiedyś nas ktoś na klatce widział z krzakiem choć to nie był nasz ziomek ale ludzie gadają i się donioslo i w tym samym miesiącu sąsiadka z góry też im zadzwoniła że chmury od nas z pokoju lecą z dziwnym zapachem, właściciel przyjął to z uśmiechem na twarzy, sam kiedyś palił ale i tak niechce żeby wiedział o tym 

 

A o to i krzaczek, ma już tydzień 

15096969092931272996842.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, francus353 napisał:

Też tak dziś myślałem tylko nie przyszedł mi żaden pomysł jak to zrobić 

Rób zakupy na osoby które nie mają nic wspólnego z uprawą, nawet z paleniem i innych lewych interesów.  Jak coś kupujesz rób to na osobę mieszkającą w innym mieście i ona ci to wysyła,  albo poproś kogoś kto np. pracuje albo mieszka w mieście ,,X,,  ta osoba kupuje bezpośrednio w sklepie i przywozi lub wysyła. Lepiej zapłacić dwa razy za wysyłkę niż się wkopać. Jak tylko jest możliwość kupuj za gotówkę !!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szybko przeleciałem temat... obawiacie się lamp 250W ? Wow ja mam HPS 2x600W + LED130W + CFL100W + cała reszta oprzyrządowań w namiotach + to co używam w domu, często piekarnik 2kw, dwa telewizory i cała masa pierdół, i wiecie ile płace ? W przeliczeniu będzie co miesiąc mniej niż 200zł + wyrównania co pół roku około 500zł max 1000zł... 

Prosty kalkulator jest na forum ale widzę ciężko znaleźć :) 

Nie zaśmiecając... @francus353 jak nie czujesz pasji do uprawy to lepiej w to nie brnij... Tym bardziej że już ludzie wiedzą o uprawie... Jak słyszę że ziomki wiedzą to od razu mogę Ci powiedzieć że spodziewaj się nocy na dołku i zawiasów za uprawę... Jak człowiek zajmuje się uprawą to nikt nie może wiedzieć, nikt... Tym bardziej że latasz z doniczką po klatce chwaląc się ziomkom... Ile masz lat ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Vito napisał:

Szybko przeleciałem temat... obawiacie się lamp 250W ? Wow ja mam HPS 2x600W + LED130W + CFL100W + cała reszta oprzyrządowań w namiotach + to co używam w domu, często piekarnik 2kw, dwa telewizory i cała masa pierdół, i wiecie ile płace ? W przeliczeniu będzie co miesiąc mniej niż 200zł + wyrównania co pół roku około 500zł max 1000zł... 

Prosty kalkulator jest na forum ale widzę ciężko znaleźć :) 

Nie zaśmiecając... @francus353 jak nie czujesz pasji do uprawy to lepiej w to nie brnij... Tym bardziej że już ludzie wiedzą o uprawie... Jak słyszę że ziomki wiedzą to od razu mogę Ci powiedzieć że spodziewaj się nocy na dołku i zawiasów za uprawę... Jak człowiek zajmuje się uprawą to nikt nie może wiedzieć, nikt... Tym bardziej że latasz z doniczką po klatce chwaląc się ziomkom... Ile masz lat ?

Pisze ze to nie był mój ziomek, poprostu szedłem za nim po schodach a on niósł krzaka a że ludzie gadają lub czytają bez zrozumienia to już druga bajka. Mojej roślinki nikt nie widział i nikt wiedzieć o tym nie bd. Wiek tu niema nic do znaczenia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+