Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Spectrolight 2x 130 W 2 bubble kush auto


element555

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gadałem z właścicielem sklepu typu growbox itd,chłop w tym siedzi 25 lat,znaczy w uprawie trawki
Powiedział mi że prócz zjebanej genetyki auto  to widzi tu zdecydowanie niedobory ,a nie przenawożenie (chodzi o tą chorą roślinke)
Tym własnie sie kierowałem podlewając ją nawozem.Typ mi pokazał jak wytargał  1.4 G/W.Dlatego go posłuchałem.
Łączy lampy CDM z LED Sanlight, nieprawdopodobnie droga sprawa,600 W tej CDM-ki  800 funtow ,a 27 Wat sanlighta 130 Funtow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Obliczanie g/w przy ledach nie ma sensu i wynik, ktory podales czyli 1,4g/w wcale dupy nie urywa zwlaszcza, ze jedzie na najdrozszych panelach. Przy led miarodajne jest podawanie wyniku w m2.

Co do grow to nie sluchaj wszystkich dookola tylko pytaj i sam wyciagaj wnioski. Byc moze sa to niedobory, ale moga byc spowodowane zlym ph przez co ja zablokowalo na pierwiastki. Zauwaz, ze masz mocno mineralna glebe, a jak lejesz organiczne nawozy to po prostu w glebie zycie walczy ze soba, bo mineraly zabijaja organike przez co moglo dupnac ph. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ehh niedobory są powodowane przez blokowanie rośliny, a roślina blokuje się przez przenawożenie a wiec niedobór = przenawożenie / złe ph / za duże ec

21 godzin temu, oskar11 napisał:

Gadałem z właścicielem sklepu typu growbox itd,chłop w tym siedzi 25 lat,znaczy w uprawie trawki
Powiedział mi że prócz zjebanej genetyki auto  to widzi tu zdecydowanie niedobory ,a nie przenawożenie (chodzi o tą chorą roślinke)

i co z tego że 25 lat ? Spotkałem wielu growerów co wiele więcej uprawiają a robili podstawowe błędy... Stary rastafarian np. otwierał namioty jak spały a potem się dziwił że ma pestki w paleniu, ba sorry nie dziwił się a był tym dumny że ma nasiona na kolejne growy... A roślin miał z 50... 

Ja uprawiam już 12 lat i ciągle się uczę... 

Ale co do genetyki auto to się zgodzę... auto są zjebane :D ten szajs to tylko na outdoor powinien być sadzony, ale że ma auto w nazwie to i niesamowitą popularność zdobyło :D 

 

Po co LST skoro masz 160 wysokości ? 

Czemu tak mieszasz gleby ? Nie dziw się że będą problemy...

Jedna z tych maluchów już zaczyna kwitnąć... 

Przekombinowałeś z tym grow... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Vito 100 % racji,co prawda to prawda ,ale pierwszy indoor często tak wygląda ,kupa błędów.Na następny grow będę wiedział co i jak,przede wszystkim kupie ziemie i nawozy tej samej firmy,do tego autopot i zalecane EC,no i więcej nasion.Bo teraz było 5 i jedno nie wyszło a dwa padły w ziemi,więc mam tylko dwa z czego jedna chora druga normalna :(
Ale jeżeli dociągnę  je do końca to coś bd miał,wkońcu światło jest dobrej jakości i dużo Wat.
Zobaczymy co z tego będzie ,następny będzie rozsądny i już chyba nie na auto tylko na stabilnej normalnej genetyce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+