Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com

Recommended Posts

royes90   

Moja pierwsza hodowla, roślinki mają ok 30dni ile trzymać pod lampka? tryb 12h on i 12h off bedzie odpowiedni? ak-47 automat

royes90   

Odświeżę trochę temat. 
Dzięki za odp. Zastosowałem się do rad i świeci narazie 20/4. Roślinki fajnie rosną już mają ok 48-50 dni. Mam jeszcze jedno pytanie, czas oświetlenia jakoś im stopniowo zmniejszać? Jak tak to po jakim czasie? Pozdrawiam.

royes90   

Dzięki, za 1 tydzien może 2, zmienie im te cykle.
Mam jeszcze jedno pytanko trochę inny temat, ale nie chce juz zakladac osobnego wątku, więc tu zapytam. Jak to jest z przesadzaniem? Jest ono konieczne? W sensie, że jak nasionko wykiełkuje to najpierw muszę je posadzić w takiej małej donicznie, a pozniej jak drzewko sie rozrosnie to koniecznie musze przesadzać do duzej? Czy mogę odrazu wykielkowane ziarenko zasadzic do dużej i potem nie zawracać sobie głowę przesadzaniem? 

Vito   
9 godzin temu, royes90 napisał:

Jak to jest z przesadzaniem? Jest ono konieczne? W sensie, że jak nasionko wykiełkuje to najpierw muszę je posadzić w takiej małej donicznie, a pozniej jak drzewko sie rozrosnie to koniecznie musze przesadzać do duzej? Czy mogę odrazu wykielkowane ziarenko zasadzic do dużej i potem nie zawracać sobie głowę przesadzaniem? 

najlepiej sadzonki tworzyć w małych doniczkach/kubeczkach...

Kiełkowanie i sadzonka powinna być w samej glebie typu light mix, aby żadne nawozy jej nie popaliły (korzonków)... Dlatego robi się sadzonki i dopiero do docelowych.

Jak masz w docelowych glebę bez nawozów można od razu ale nie jest to słuszne bo sadzonki się szybko wyciągają... Ale jak wolisz, to Twój ogródek...