Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 128W | BioBizz | Amnesia od White Label


Recommended Posts

9 godzin temu, dwa pyski napisał:

Myślę że jeszcze ze 3 tyg około może dłużej.

wow :D przy 160cm namiotu to ja bym w ciągu tygodnia przełączał. Tym bardziej że to sativy... Chyba że planujecie poważnie to trenować ale i tak 3 tygodnie to rozwalą wam namiot :D 

Flo/kwitnienie powinno się liczyć od pokazania pierwszych kwiatów a nie od przełączenia, indukcja trwa od tygodnia do dwóch... Ale i tak każdy liczy od przełączenia :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

16 minut temu, Vito napisał:

wow :D przy 160cm namiotu to ja bym w ciągu tygodnia przełączał. Tym bardziej że to sativy... Chyba że planujecie poważnie to trenować ale i tak 3 tygodnie to rozwalą 

Oceniam to tylko na podstawie zdjęć. Może przesadziłem z 3 tygodniami, niech się jeszcze trochę rozrosną. Zobaczę jak to wygląda za tydzień. I będę myślał.

 

18 minut temu, Vito napisał:

Flo/kwitnienie powinno się liczyć od pokazania pierwszych kwiatów a nie od przełączenia, indukcja trwa od tygodnia do dwóch... Ale i tak każdy liczy od przełączenia :) 

Wiem o tym, że liczy się od pokazania pierwszych kwiatów. Miałem w boksie Lemon Kush i 12 dni trwała indukcja zanim pokazały oznaki kwitnienia. W tym czasie poszły jeszcze mocno do góry. Dlatego też jestem tu na forum, żeby mi doradzono. Pomoc bardziej doświadczonych kolegów jest skarbnicą wiedzy. Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z moich obserwacji wynika, ze rosliny rosna do 3 tyg flo nie liczac indukcji. Ja w obecnym grow mam hybryde, ale z wiekszoscia sativy i przy wegu 28dni wraz z porzadnym toppingiem na pare szczytow rozjebalo mi boksa 140cm tak, ze lamac musialem prawie wszystkie szczyty kilkakrotnie bo jednorazowo nie pomagalo. Zastanowcie sie chlopaki z tym przelaczeniem, bo pozniej lipa jesy jak trzeba kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Parę dni minęło wiec czas na up. Panie mają się dobrze. Od 6 dni dostaja co drugi dzien mniej wiecej po 400ml wody.
W tym jest na litr 2,5ml BioGrow i 2ml BioTopMax. Warunki nie ulegają zmianie.

weg 30large.IMG-20171111-WA0006.jpg.9836b526a59a02b125a39ca083c8fcc8.jpglarge.IMG-20171111-WA0001.jpg.9eb0859ecaf19662dc3562a26b6f0118.jpg 

 

Miejsca jeszcze jest ale na dniach zmiana na flow. Lampę można jeszcze podnieś ponad 20cm.large.IMG-20171111-WA0002.jpg.efc8d20ab60e9429dda108cd7ed57e75.jpg

Krzaczą się panie. Co cieszy oko :)large.IMG-20171111-WA0007.jpg.97f1c3c7e95b75aa00bca03efadbd71e.jpglarge.IMG-20171111-WA0004.jpg.861f1882caa1ccff8c99f7807635f6f4.jpg

Pozdro.

Edytowane przez dwa pyski
Poprawa tekstu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 18.11.2017 o 01:28, Pasjonista napisał:

Zobaczymy jak panel poradzi sobie na flo bo na wegu fajnie Ci porosly

Też jestem ciekaw jak poradzi sobie panel na flow. Czas pokaże zostało czekać.

 

Pytanie mam. Jaka wilgotność utrzymać na flow. Czy wilgotność na poziomie 50% jest dobra czy starać się ja obniżyć. Dwa wywietrzniki są otwarte na maksa w boxie. I jak obniżyć w razie co wilgotność. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na flo konopie lubia troche nizsza tempe ok 24-25 i wilgotnosc lepiej zeby z czasem sie zmiejszala, jak masz mega grube TOPy to lepiej zeby nie przekraczala 50%. Zalecane tez wiatraki mieszajace wzmocnia one lodyge rosliny by utrzymala topa i zmniejszaja szanse na plesn. W glebokim flo nawet obowiazkowe mieszajacy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+