Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hempbrothers/bubblegum indoor + 3 pytanka.


Pavlos

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam mam problem mianowicie z dnia na dzień powstało takie coś na tych duch liściach. 

Nasiona: bubblegum hempbrothers 
Oświetlenie: 3x osram dulux twist 23w 50/60Hz 
Fotoperiod:20/4
Box: 28x36x75
Podłoże: ziemia uniwersalna 5,5-6,5 pH Torf niski, Torf wysoki, Dolomit, Piasek drenażowy, Wieloskładnikowy nawóz mineralny NPK+keramzyt. 
Donice:4l 
Dodatkowe info: podlewam co 3-5 dni, temperatura 24.5-28*C.

large.IMG_20171031_120705.jpg.b6d3c61fdc1e3a5ea8810a30cf2617ce.jpglarge.IMG_20171031_120654.jpg.b19f71ca068db123b809fd541b9a8d78.jpg

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale po obcinalem te wszystkie wyschnie miejsca i te brazowawe miejsca. I dodałem do boxa kawałek namoczonego materiału żeby było bardziej wilgotne bo wydaje mi się że te plamy to skutek za małej wilgotności. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

raczej z tego co czytalem obcina sie cale liscie mozna tez zrobic fryzjera i pozbyc sie tych najstarszych lisci roslina po 3 dniach wroci do wzrostu i bardziej sie rozkrzaczy a liscie odrosna gdzies po 10 dniach ze sdwojona sila do tego masz teraz dobry moment na obciecie topa i zrobia sie 2 glowne topy i pare mniejszych dzieki temu nie masz chudego patyka w gore tylko galezie na boki i mozesz np. haczykami zlapac galezie i podpiac do doniczki, ALE DO TEGO WSZYSTKIEGO POTRZEBUJESZ ZDROWEJ ROSLINY KTORA DOSTAJE NAWOZY RAZEM Z ODPOWIEDNIA WODA, wtedy nie bedziesz mial przebarwien na lisciach czy innych efektow niedożywienia rosliny. jak sie myle to niech ktos poprawi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+