Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pavlos

Hempbrothers/bubblegum indoor + 3 pytanka.

Recommended Posts

kup nowy nawóz,

kiedy roślina kwitnie musi być przewaga P i K w nawozie, jeśli Twój nawóz będzie miał więcej N (Azotu) to spowolnisz kwitnienie, roslina może się zablokować. nie oszczędzaj tylko kup coś z dobrą proporcją, oszczędzisz tu 20zł (pół gieta), a plon może Ci wyjść gorszy/rozciągnąć się w czasie. po co?

8 godzin temu, tripman napisał:

kup nowy nawóz,

kiedy roślina kwitnie musi być przewaga P i K w nawozie, jeśli Twój nawóz będzie miał więcej N (Azotu) to spowolnisz kwitnienie, roslina może się zablokować. nie oszczędzaj tylko kup coś z dobrą proporcją, oszczędzisz tu 20zł (pół gieta), a plon może Ci wyjść gorszy/rozciągnąć się w czasie. po co?

7 godzin temu, joka.menas napisał:

Jak tripman mowi. Tamten nawoz to tylko do podratowania obecnej sytuacji ale na flo moze Ci zniszczyc rosline.

Jaki nawóz polecacie na kwitnienie. I mam takie pytanie czy muszę używać nawozów na kwitnienie czy mogę lać samą wodę. Bo chwilowo nie mam funduszy na nowy nawóz. Ten nawóz co mam ma N-1,00%(m/m), P-0,50%(m/m), K-1,74%(m/m).

Czy moglbys edytowac a nie dodawacposta pod postem? Tak wiemy jaki jest sklad tego nawozu, juz dawales zdj. i juz CI kiedys pisalem ze sklad jest podobny do nawozu biohumus. Na flo potrzebne jest PK a nie N ale to przeciez juz wiesz bo czytasz i poglebiasz swoja wiedze :) . Nawozy ktore znajdziesz w growschopach. Sa tam nawozy dedykowane do takich upraw. Jak kupujesz pelargonie to nie kupujesz nawozu dla ziemniakow tylko dla pelargoni! Tak lej wode,tez Ci juz pisalem ze ten nawoz to tylko na chwile zeby choc troche podratowac obecna sytuacje.

BioBloom na pewno lepsze niz to co masz teraz i jest to nawoz do konopi. Jest tu kilka osob na forum co uzywa, jestem jedna z nich. Nie mam osobistego porownania bo narazie uzywalem tylko produkty BioB. Natomiast jest jeden uzytkownik z wieloletnim doswiadczeniem negujacy te nawozy, ziemie ponoc maja dobra ale nawozy nie. Wiec decyzja nalezy do Ciebie, ja tylko powtorze ze nie mam porownania z innymi nawozami i na pewno ten BBloom jest lepsze niz to co teraz masz. Sorry ze tak ogolnikowo ale chcialem zebys mial/la jak najszerszy obraz tej sytuacji.

Zobaczę co wyjdzie z tego nie używając nawozów. Bo chwilowo nie mam funduszy na takie wydatki.

kurcze stary, mala butelka biobloom 250ml kosztuje 12 zl bez przesylki, mysle ze tyle wyskrobiesz a to tylko wyjdzie na dobre twojej roslince :) a te 250 ml to ci jeszcze na nastepna uprawe wystarczy

Wczoraj kupiłem bio bizz bio Bloom. Dzisiaj podałem woda następne podanie będzie bio Bloom tak ok. 3ml na 1l wody. 

To nastepne podlanie mozesz podlac BB. Moze to przez te swiatlo ale wyglada lepiej, tak jaby liscie troche sciemnialy.

Mam takie pytanie bo przypalil mi się trochę szczyt od lampy i czy da się to jakoś wyleczyć czy już tak zostanie.? large.IMG_20171210_122755.jpg.11ee37c1242875070b0970b10a5f44b9.jpglarge.IMG_20171210_122740.jpg.45be8394e8df39907f32dca0b4797447.jpg

Tak zostanie, uważaj żeby nie przypaliła się znowu ;) 

Godzinę temu, joka.menas napisał:

Zostanie. Podlej ja troche azotem bo blednie ale tez ostraznio bo masz jakis taki nawoz nie do konopi.

A czy mogę wymieszać dwa Nawozy dać 3ml na 1l bio Bloom i 1,5ml tego co mam na 1l wody. 

Godzinę temu, Miś napisał:

Tak zostanie, uważaj żeby nie przypaliła się znowu ;) 

Będę uważał 

Na wlasne ryzyko, nie jest zalecane mieszanie nawozow 2 roznych producentow w dodatku BB jest organik a tamto organiczno-mineralny. W sumie jak zmieszasz i sie nic nie stanie to dobrze a jak sie stanie to bedziemy miec dowod ze nie wolno, decyzja nalezy do Ciebie.

30 minut temu, joka.menas napisał:

Na wlasne ryzyko, nie jest zalecane mieszanie nawozow 2 roznych producentow w dodatku BB jest organik a tamto organiczno-mineralny. W sumie jak zmieszasz i sie nic nie stanie to dobrze a jak sie stanie to bedziemy miec dowod ze nie wolno, decyzja nalezy do Ciebie.

To wolę nie mieszać. Tylko najpierw podlać azotem czy bb.? 

Kurde blaszka aby odpowiedzieć cały temat od początku czytałem.

Idź do zoologicznego kup tester ph w kropelkach. Dwa składniki, słoiczek, strzykawka, skala w zestawie. 

Tego Mineralo-bio juz zostaw na outa, tam sobie podlejesz. Teraz tym zestawem mierzysz ph wody którą podlewasz, oczywiście przygotowana, odstana. Rób lst bo będziesz łamać. Poczekaj aż oodeschnie/ liście klapna i będzie wiotka na charzyki od krawedzi donicy do wiązań lisci/odgalezien. Następnie podlewasz i tak po godzinie poprawiasz delikatnie gdyż juz będzie krucho.  Dobry patent na lst gdy nie gdzie wbić drucika to ołów z gruntowki podwiazany do glownego za koniuszek. 

To mój patent na lst OutDor 

Mam takie pytanie czy opłaca mi się robić jeszcze LTS czy lepiej wyciągnąć planta z boxa i wziąć go pod tą lampę co mam. Bo raczej nie zmieści mi się w wysokości do baza.? 

teraz mozesz lamac ta najwyzsza lodyge jedynie 

roslina na 3 do 5 dni stanie w miejscu potem wroci do kwitniecia

edit: czy tam bardzo stanie to nie wiem u mnie na chwile stanely w miejscu ale dalej potem bylo spoko

edit2: najlepiej takie treningi robic na wegu i sterowac roslina od poczatku podwiazywac do doniczki np albo haczykami pozdro

Ogólnie to nie chce jej łamać bo zbytnio nie wiem jak to dokładnie robić i miałem taki plan żeby wyciągnąć planta z boxa i wsadzić go do szafy i powiesić lampę. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+