Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Hempbrothers/bubblegum indoor + 3 pytanka.


Pavlos

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lepsza taka niz zadna. Chodz nie jest pierwszej mlodosci i tez nie daje takiego swiatla jak by byla nowa. Teraz musissz mi wybaczyc bo mam cholernie beznadziejny dzien i musie sie wyladowac na kims, szkoda ze to spadnie na Ciebie. Jestes kolejna osoba co bierze sie za uprawe bez wiedzy, ktora jest na wszelkich forach i nagle ku... wielkie zdziwienie ze cos nie idzie. Swiatlo, gleba, wentylacja to pieprz... podstawy. Idziesz na basen sie nagle dziwisz ze trzeba sciagac ubranie do basenu!? Idziesz grac w koszykowke i sie dziwisz ze trzeba miec pilke!? 

Sorki za to, troche mi ulzylo!!

https://trawka.org/kalkulator/

Na taka powierzchnie potrzebujesz 12500 lm, to optymalna ilosc swiatla, jak bedziesz mial ich 10 k badz 8 k nic sie nie dzieje ale musiszs sie liczyc  z mniejszym plonem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ta żarówka ma 8 W to trzeba 20 takich a i plon nie będzie wtedy większy jak 15 gram a temperatura przy takiej ilości żarówek i tym boxie .. albo poczytasz troche i ze 200 zlotych uzbierasz albo potraktujesz to jako zabawe i na nic ze zbiorow nie bedziesz liczył

edit  Dla zachęty  Jak sie przylozysz to twoja Bubble gum moze za trzy miechy wygladac tak

large.Honeyview_IMG_1451.jpg.f0218c0ad197093480fd58cb9eaf351f.jpg

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites


Nasiona: bubblegum hempbrothers 
Oświetlenie: 1x osram duluxstar 8w/80mA/50/60Hz
Fotoperiod:24/0
Box: 25x25x40
Podłoże: ziemia uniwersalna 5,5-6,5 pH Torf niski, Torf wysoki, Dolomit, Piasek drenażowy, Wieloskładnikowy nawóz mineralny NPK+keramzyt. 
Donice:4l 
Wentylacja: 1x wiatrak od komputera 
Dodatkowe info: podlewam co 3-5 dni, temperatura 24.5-28*C.
 
Pytanko: 
1.czy pomalować boki boxa na biało czy lepiej wyłożyć go srebrna folia. 
2.lepiej dać dwa wiatraki jeden wychodzący a drugi wchodzący  czy zostawić tylko ten wchodzący. 
3.czy mogę zacząć już ją nawozic. 

IMG_20171025_141918.jpg

IMG_20171025_141912.jpg

IMG_20171025_141848.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+