Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pierwsza uprawa kokos + led


kampan

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

21 minut temu, Pasjonista napisał:

Ja bym jeszcze pomyslal nad jakims systemem nawadniającym i stołem z odplywem na wode z przelanych donic . I wtedy tylko zapasy ze sloikow opróżniac i cieszyc oko . Pozdro

Jak klony wyjda , to zmienie troche ustawienie w boxie , dam podstawki. Z podlewaniem nie bedzie problemu , bo w domu ciagle ktos jest , ale pomyslalem o Easy2Grow. Juz 11 dni czekam na pestki od RQS , wiec nastepna uprawa bedzie na autopotach.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tym podlewaniem jest roznie zalezy jaka kto ma sytuacje. Mnie osobiscie nie chce sie juz zbierac tej wody z tych podstawek itd. Aktualnie robie taki experyment ze mam dwie Tangilope w takim  17 litrowym plastikowym pojemniku i nie mam dziur od spodu tylko w polowie uprawy wycialem z boku taki pasek 2cm na 15 cm by widziec czy nie za duzo podlewam i by sie troche odpowietrzylo.(ziemia Gold Label Special Mix ) . Uwazam ze gdy podlewasz i masz otwartego boxa przez jakis czas to przy walacych odmianach i nie tylko zapach przedostaje sie poza miejsce uprawy. Bezpieczniej jest jak sie ma to ograniczone  do minimum dlatego te auto poty easygrowy sa przydatne ale nie dla malych boxow czy szaf. Pozdro i szybkiej dostawy nasion 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 minut temu, Pasjonista napisał:

Z tym podlewaniem jest roznie zalezy jaka kto ma sytuacje. Mnie osobiscie nie chce sie juz zbierac tej wody z tych podstawek itd. Aktualnie robie taki experyment ze mam dwie Tangilope w takim  17 litrowym plastikowym pojemniku i nie mam dziur od spodu tylko w polowie uprawy wycialem z boku taki pasek 2cm na 15 cm by widziec czy nie za duzo podlewam i by sie troche odpowietrzylo.(ziemia Gold Label Special Mix ) . Uwazam ze gdy podlewasz i masz otwartego boxa przez jakis czas to przy walacych odmianach i nie tylko zapach przedostaje sie poza miejsce uprawy. Bezpieczniej jest jak sie ma to ograniczone  do minimum dlatego te auto poty easygrowy sa przydatne ale nie dla malych boxow czy szaf. Pozdro i szybkiej dostawy nasion 

Dzieki za cenne wskazowki. Docelowo namiocik w pokoju bedzie 120x120x200 ewentualnie 150x60 albo cos w tym stylu. Z zapachem nie powinno byc problemow. Moge rure z wentylacji od razu podpiac pod okno jesli bedzie to potrzebne. 

Pozdro i dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

14 godzin temu, Pasjonista napisał:

Uwazam ze gdy podlewasz i masz otwartego boxa przez jakis czas to przy walacych odmianach i nie tylko zapach przedostaje sie poza miejsce uprawy. Bezpieczniej jest jak sie ma to ograniczone  do minimum dlatego te auto poty easygrowy sa przydatne ale nie dla malych boxow czy szaf

nie bardzo rozumiem, przecież przy autopotach nie musisz w ogóle zaglądać do boxa, zbiornik z wodą lepiej niech stoi poza boxem. Autopoty są zajebiste nie ważne w jakim namiocie ;) 

Co do klonów... moje się ukorzeniają już prawie miesiąc, strasznie długo im to idzie... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Chory Królik napisał:

W Twoj namiot bralbym zestaw autopotow 4x 15L donice i bral sezonowki. Do tego biotabs, fim lub porzadne lst i masz potwory. Wiecej doniczek nie zawsze znaczy wiecej palenia, zawsze to powtarzam.

Zamierzam autopoty po tej uprawie i myslalem o 6-8 szt / 8.5L. Nie jest namiocik zbyt niski na 15L ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+