Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | OG Kush, Ultra Power Plant, AK 47


Miś

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

38 Dzień Flo

Przepraszam, ale ostatnio nie mam sił do ogarniania, i do życia :laugh: Zbierałem się już od paru dni do tego up'a, miał być dzisiaj :) W sumie miał już być parę dni temu, nawet miałem foty, ale nie miałem siły up'a zrobić :laugh:

Sytuacja na froncie wygląda tak, że są wycięte 4 dziury na donice w box'ie. Planty coś marudzą, coś nie teges jest z topami, tylko ak, ten w głębi po prawej normalnie wygląda, ale topy niżej też ma dziwne,małe, i 0 szronu. Coś chyba jest z mieszanką coco, może przegiąłem pałkę z proszkiem guano, zawszę miałem pellet, a on rozpuszcza się dużo wolniej. W każdym razie dzisiaj poleciał flush, a po nim trochę żarcia, zobaczymy za kilka dni, czy coś się ruszy. Następnym razem postaram się nic nie spierdzielić, ale jeśli nie wyjdzie, to wybaczcie :laugh:

Warunki są jakie są, w box'ie gorąco dość, ale z tym już nic nie zrobię ;) 

20171103.jpg

20171103 (2).jpg

 

20171103 (3).jpg

20171103 (4).jpg

20171103 (5).jpg

20171103 (6).jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmm, może, chyba jestem jakiś toksyczny :laugh: Po flusu wydaję mi się, że OG Kush coś ruszył, więc problem chyba tkwił głównie z glebie, a nie z temperaturze, ale najbliższe dni pokażą ;)  

Następnym razem przetestuje ten mocz tylko na jednej roślinie, i będę miał pewność, czy to rzeczywiście im zaszkodziło :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

45 Dzień Flo

Po flushu odżyły, zaczęły wywalać białe włochy, tylko już trochę za późno ;) Ale właściwie spisałem je już na totalne straty, także mogło być gorzej :) 

Następnym razem obiecuję nie pajacować, (jak już to na jednej roślinie :laugh:) Nowe planty już wyszły z ziemi i siedzą w inkubatorze, także tym daję jakieś 2 tyg jeszcze ;) 

 Liście UPP spalone bardziej niż ja po afganie :laugh:

20171110 (4).jpg  OG Kush

20171110_(5).jpg

20171110 (3).jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+