Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 3x24W | AK Auto


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciężko coś sensownego doradzić... i jeszcze te automaty... gdyby były normalne przestawił byś dzień z nocą (dzień dla roślin, noc dla człowieka) i box by chodził jak śpisz i się nie kręcą, a że to automaty to musisz świecić co najmniej 18/6...

Na pewno zrobił bym wloty pasywne... Kombinował bym z wyciszeniem wentylatora wyciągającego, i rury flexi bo widzę masz zwykłe aluminiowe które strasznie hałasują już same... 

Nie mam pojęcia jak Ci pomóc, pogadaj z domownikami że lepiej abyś sam sobie niż kupował h*j wie co...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wlot mam jeden 100fi, wentylator 120. Bo z tego co mi wiadomo pasywne to bez wentylatora. Mam jeden z wentylem i myślę, że daje radę spokojnie.

A jeślibym zrobił jakieś pudło, filtr, wypełnił kilkoma litrami węgla, na przód filtr wstępny, wszystko elegancko okleić taśmą, żeby był dobry ciąg, założył ten wentyl 120 na maxa, może by to jakoś szło. W zeszłym grow uzyłem jedynie tego filtra do okapów, 3 warstwy wsadziłem w rurę wylotową, troszkę zniwelowało zapach, ciąg też był i to w dodatku na bardzo niskich obrotach. Może by dało rade?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z dwoch problemow bezpieczenstwa moim zdaniem wazniejszy jest zapach niz halas, jesli natomiast chcesz uprawiac zeby nie bylo przypalu to nie pozostaje nic innego niz kupno lepszego wentylatora. Za okolo 300/400 zl juz powinienes kupic taki wentylator ze prawie nie bedzie go slychac. Ja bym nie oszczedzal na Twoim miejscu jesli bym byl w takiej sytuacji. Pamietaj, ze Ty mozesz nie czuc, a inni czuja ziolo z daleka. Tez tak mam, jestem na tyle przyzwyczajony do tego zapachu, ze nie wyczuwam, a moja zona po minucie wie, ze bylem w boxie. W Twojej sytuacji nie ma miejsca na skroty, albo rybki albo akwarium.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I jestem.

szczerze mówiąć, susząc w boxie przez 2 dni nie czułem buszka, ani brat niepalący nie czuł. A pierwsze dni najintensywniej pachnie. A jest tylko filtr materiałowy 2 warstwyw róże, żeby światło nie prześwitywało przez kratki wentylacyjne, więc coś to chyba niweluje ten zapach.

A teraz przechodzę do upa.Do boxa może zrobie generator Co2 z drożdży i cukru.

Dzień 8(od kiełka)

large.20171016_155107.jpg.af6c42827a8ac5

large.20171016_143542.jpg.ca19bd7c48eab4

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 15, jak dobrze liczę

Jak trochę podrosną to podsypię jeszcze ziemią ile się da, ale na razie odrosty są zbyt nisko, ogolnie zbyt nisko posadziłem, no ale cóż.

Obok boxa zobiłem mały bimbrownik i rurkę włożyłem do wlotu in więc powinien go puszczać na roślinki.

Jutro zapodam dawkę soil boostera bogatego w mikro i mkro elementy na wega

na razie jakoś idzie

large.20171023_162341.jpg.13ba2d69b90d40

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bombowo schludnie i czysto . Tez tak mam ze co uprawe najchetniej bym cos nowego zmajstrowal i nawet mnie korci by 3 szafe zmienic ale nudzi mi sie to moze by nad jakas uprawa w srodku sofy czy lozka czy pod zabudowana wanna odwalic albo w starym telewizorze marki rubin , w piekarniku mikrofali . gdzie sie da    Laski spokojne jakby sie do czegos szykowaly Pozdrooooo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+