Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 2 x 75W | 1x Royal Jack, 1x Diesel, 1x Royal Kush - z nawozami od Advanced Nutriens


Tomson7

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pH 5,5 :) 

 

2 godziny temu, Vito napisał:

Idzie dobrze, widzę że jednak zostawiłeś te kubeczki z wodą :zmiazdzony: nic one nie dają prócz syfu i brzydko wyglądają :D 

Zapomniałem, już wywalam:D Wywaliłem wcześniej tylko te szmatki i powymieniałem wodę na świerzą.

 

A ogólnie myślicie że mogę tu liczyć jeszcze na jakiś porządny plon czy już przepadło?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tej która ma topki poobrywałeś liście co ? Bo jakoś ich mało... Jak tak to był błąd. Skoro to 54 dzień to jeszcze 2 tygodnie i co zapalić będzie :) 

Ale te obok jak na 54 to trochę słabo kwitnie...  Ale tak to już z tymi super automatami jest :thug: 

Od siebie dodam że 55 dni to kwitły mi NL i wiele innych normalnych pełnosezonowych odmian ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie 50-60 dni to max dla pelnosezonowych odmian. (a to problemy , techniczne problemy albo fart i wszystko Ok ;-)Mowisz 54 dni od posadzenia a ile kwitna.  Dla mnie jest lepiej i lej wode moze z jakims boosterkiem tylko i ta po lewo 3 tygodnie powinna byc gotowa po prawo 5-6 tyg. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 12.10.2017 o 22:07, Pasjonista napisał:

U mnie 50-60 dni to max dla pelnosezonowych odmian. (a to problemy , techniczne problemy albo fart i wszystko Ok ;-)Mowisz 54 dni od posadzenia a ile kwitna.  Dla mnie jest lepiej i lej wode moze z jakims boosterkiem tylko i ta po lewo 3 tygodnie powinna byc gotowa po prawo 5-6 tyg. Pozdro

A mógłbyś polecić jakiś dobry boosterek?:)

 

O 12.10.2017 o 15:10, Vito napisał:

Tej która ma topki poobrywałeś liście co ? Bo jakoś ich mało... Jak tak to był błąd. Skoro to 54 dzień to jeszcze 2 tygodnie i co zapalić będzie :) 

Ale te obok jak na 54 to trochę słabo kwitnie...  Ale tak to już z tymi super automatami jest :thug: 

Od siebie dodam że 55 dni to kwitły mi NL i wiele innych normalnych pełnosezonowych odmian ;)

Oberwalem jej może z 10 pożółknietych wiatraków. Czekam w takim razie jeszcze co najmniej 2 tygodnie , dzięki :)

 

20 godzin temu, Tomson7 napisał:

A mógłbyś polecić jakiś dobry boosterek?:) ta z lewej kwitnie od 40 dnia od wykielkowania, dwie pozostale zaczęły kwitnąć dopiero 9 dni później :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Pasjonista napisał:

Dzis 57 dni od wykielkowania

Wychodzi na to ze:

Ta po lewo kwitnie od 40 dnia od wykielkowania czyli FLO 17 dni

Ta po prawo 9 dni poznien czyli 8 dni 

Policz to jeszcze raz bo cos sie nie zgadza

APTUS Topbooster

 

Kurde coś faktycznie pomyliłem, wiem tylko, że dziś na pewno 58 dzień i ta jedna kwitnie od 40 dnia, a 2 pozostałych nie jestem pewien bo kilka razy nie zaglądałem do nich co 4-5 dni więc o tyle może być rozbieżność. Poniżej fotki z dziś:

 large.DSC_0211.JPG.552240feb2ee63e459ddfd841dacfe25.JPGlarge.DSC_0210.JPG.2d363ec38a0941bdf4a18f5840067c07.JPGlarge.DSC_0209.JPG.dd004c75bee5d8cecf32a8754893f079.JPGlarge.DSC_0208.JPG.6d3444379dd706408ef47a930c7f9eec.JPGlarge.DSC_0207.JPG.e83a289e8730a439f811721053b89a5b.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A jak myślicie , ile mniej więcej gram można się spodziewać z jednego krzaka ?:)

 

18 godzin temu, Pasjonista napisał:

Dzis 57 dni od wykielkowania

Wychodzi na to ze:

Ta po lewo kwitnie od 40 dnia od wykielkowania czyli FLO 17 dni

Ta po prawo 9 dni poznien czyli 8 dni 

Policz to jeszcze raz bo cos sie nie zgadza

APTUS Topbooster

 

A nawóz "bloom" który posiadam nie jest też takim boosterem ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+