Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 250W Cree 5x3590 Driver hlg-240 C1400c | Automaty


Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

13 godzin temu, Grzybek35 napisał:

Aaa dodam że zamówiłem odwrócona osmoze bo woda tutaj jest twarda i ciężka do ogarnięcia.

może wysokie EC blokuje, puki topy puchną to tragedii nie ma :D Tak czy inaczej ile zamierzasz je jeszcze trzymać ? Ja bym się zbytnio nie przejmował i za około 2 tygodnie ścinał :D Chyba że planujesz dłużej czekać to trzeba będzie pomyśleć co im dolega, ale zapewne wysokie EC...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziemię w sumie pierwszy raz mam taką Ale wydaje mi się że plagron light nic jest ok. Wcześniej miałem przeważnie ziemie od canny Professional plus ż tego co pamietam. Następnym razem może na jednym namiocie spróbuję bio tabsow.  Vito  ż tego co się orientuję to chyba ty ich używasz. Możesz powiedzieć jak Ci się widzą w porównaniu do advanced nutrients ph Perfect? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Vito prawi dobrze ec do kontroli główny problem to przysfajanie micro głównie fosforu ,magnezu i wapnia lecz spokojnie jak kwiat się dobrze buduje to nie ma paniki wystarczy kilka małych korekt w diecie i będzie syto bo potencjał już jest widoczny,nie zawsze ec które się wydaje że w uprawie jest super super przekłada się na roślinę,wiele razy tak miewałem że gdy jednym pasowało 2,0 to innym wystarczyło 1,5 bo wyższe już odbijało się na ich kondycji .Pozdrawiam i z fartem do przodu!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

23 godziny temu, Grzybek35 napisał:

Vito  ż tego co się orientuję to chyba ty ich używasz. Możesz powiedzieć jak Ci się widzą w porównaniu do advanced nutrients ph Perfect?

BioTabsy to organika a Advanced Nutrients to mineralne.

BioTabsy używam od 4 lat i dla mnie super, nie muszę kontrolować pH, Ec, leję kranówę odstaną, mało roboty - prawdopodobnie najlepsze nawozy organiczne

Advanced Nutrients wiele słyszy się pozytywnych opinii, sam nie stosowałem, gdybym miał użyć mineralnych np. do aeroponiki wybrał bym te - prawdopodobnie najlepsze nawozy mineralne

 

Różnice między organikom a mineralnymi:

- waga, na mineralnych topy będą więcej ważyć choć mogą wyglądać tak samo jak przy organicznych

- smak/dym, organika z glebą ma najlepszy smak, nie wprowadzasz chemii, przy mineralnych da radę zrobić fajny smak ale wprawione płuco wyczuje ;) Chyba że ktoś opanował do perfekcji mineralne stosowanie i dobrze wypłukuje przed ścinką ale... przykład tulipana, wlejcie tusz z flamastra do wody w której jest tulipan, zabarwi na kolor tuszu i już taki zostaje... 

 

 

Wybór nawozu to tak ja z wyborem auta, każdy wybiera pod siebie, diesel czy benzyna ? Sedan czy kombi ? 

Wyborów tyle co growerów, poza tym jak by każdy uprawiał tak samo to by nudno było :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Vito za odpowiedź.  Na pewno spróbuję biotabsow narazie mam jeszcze troche advanced nutrients nawozow więc je muszę wykorzystać.  A co do kwiatków to wyglądają tak

large.20171108_200355-1024x768.jpg.375659f3f2330e00c89635c541a6a636.jpglarge.20171108_200340-1024x768.jpg.23093c6b84acd6e08a1683b200f4aff6.jpglarge.20171107_194027-1024x768.jpg.5f6e188354e6735b6caa40b385d74f47.jpg

Wydaje mi się że ruszyły mu. I wydaje mi się że miały za zimno. Wczoraj im założyłem maty grzewcze 40W pod doniczki i temperatura przy ziemi jest teraz 20st. Ale zobaczymy za kilka dni co będzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+