Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Quick One, Royal Kush Auto, Diesel Auto, Royal Jack Auto, Royal Bluematic


Wake

Recommended Posts

Witajcie :) wczoraj pechy poszły do gleby, niestety nie zakupiłem tej ziemi co radziliście gdyż w tym grow shopie nie było u mnie i musiał bym jechać dalej, ale zakupiłem 3 worki po 20L ziemi którą juz osobiście testowałem i dawała radę bardzo dobrze :P Ziemia marki Sterlux, 3 dziewczynki w trybie przyśpieszony wykluły się z ziemi, potem zamieszczę fotki :D

Z buszkiem bracia i siostry, peace :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witajcie trawkowicze :zmiazdzony:

Przyszedł czas na mały update, niestety Auto Jack nie wytrwał ledwo co wykiełkował a w ziemi po prostu padł, no cóż w wodzie już nurkuje sobie auto bubblegum.

Dzień 15 

Temperatura w dzień: 30
Noc: 20
Podlewane odstaną kranówą.

Panny razem :)
large.IMG_2365.jpg.3deb12ab648516bf293b819ff1ac2472.jpg

QUICK ONE

large.IMG_2369.jpg.c1ad16ac0af9fa6bdf7ff06ff28df62a.jpg

ROYAL KUSH

large.IMG_2368.jpg.49e723db3df8c587eec7bd3870efff71.jpg

BLUEMATIC

large.IMG_2366.jpg.6838ba1515ae90bd941fd4d19dda15d0.jpg

DIESEL

large.IMG_2367.jpg.5034e4daa99a7e1cfae832073c3d61a9.jpg

Czekam na rady i opinie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja teraz pare razy uzylem hesi boosta na przemian z aptus topbooster i nie moge powiedziec czy to tylko hesi tak daje czy aptus ale uzywalem samego aptusa i teraz w polaczeniu z hesi jestem bardziej zadowolony. sluchajac  rad bardziej doswiadczonych growerow nie powinno mieszac sie nawozow roznych firm. Ja juz powoli od tego odchodze dlatego jak podlewalem z hesi to bez aptusa i na odwrot. Z tego co wyczytalem kiedys w opiniach innych to Atami tez dobrze daje .Dobrze laski rosna niedlugo zwieksza apetyt

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+