Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growseed.pl farmerslabseeds.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gapo

LED 215W | Auto Mazar

Recommended Posts

A co sądzicie o mojej ciąć czy czekać na bursztyn?

Mowiac szczerze to ten mikroskop tak dziwnie rozmazuje ze nie wiem jakie one sa. To zawsze zalezy od preferencji konsumenta i jego tolerancji, jeden woli slabsze inny silniejsze. Mozesz zawsze sciac na raty i bedziesz mial 2 rozne palenia z 1 rosliny.

Dobra trichomy przez noc trochę brązu dostały gdzie nie gdzie więc do poniedziałku poczeka i kosa :) nie będzie mnie interesować i korcić bo nie ma mnie w kraju hehe ale kosa i wrzucę zdjęcie po strzyżeniu :mexican:

HTTPS9pLm1ha2VhZ2lmLmNvbS9tZWRpYS80LTE5L

Na miesiąc lub dwa muszę pauza rodzinka wpada na święta i moja troszkę gada na zapach ale nie długo zaczynam nowa pestkę :)

tAUSXUe.jpg

Za parę dni napiszę ile wyszło w g i jaka moc :P

To tak zacznę że wyszło ~40g suchego palenia oceniam na mocne zrobiłem ciastka i powiem że wyrywają z kapci :) a jeśli chodzi o palenie też w smaku delikatne ale z mocnym umysłowym upaleniem :)

Radosc mnie rospiera z Twego szczescia :D :zajebiscie: po curingu nabierze smaku i mocy. COs w planach na natepny grow?

Gratki i przenoszę do zakończonych ;) 

Tak mam 60 dni grapefruit auto i ak47 auto a zaczynam koniec stycznia chyba na razie rodzina wpada więc muszę się wstrzymać :)

zapraszam do mojego tematu wlasnie lece z 5x 60 day grapefruit, dzis dzien 12, zobaczymy w ile sie uwine :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.