Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 215W | Auto Mazar


Recommended Posts

Tak podlewam jak ziemia sucha jak palca wbijam na 2cm albo troszkę głębiej a podlewam tak z 750ml co 4 dni lub jak ziemia sucha Leje biobizz grow max i bloom :) teraz woda przez tydzień a później spowrotem biobizz a pH sprawdzę przy po podlewaniu z dzień :P ma chyba z 7 szczytów niska ale zwarta 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz, Gapo napisał:

Tak podlewam jak ziemia sucha jak palca wbijam na 2cm albo troszkę głębiej a podlewam tak z 750ml co 4 dni lub jak ziemia sucha Leje biobizz grow max i bloom :) teraz woda przez tydzień a później spowrotem biobizz a pH sprawdzę przy po podlewaniu z dzień :P ma chyba z 7 szczytów niska ale zwarta 

Masz dokładnie ten sam problem co ja. Zerknij jak u mnie to wygląda. Mi dodatkowy wiatrak trochę pomógł. I daje jej często więcej świeżego powietrza. Chociaż i tak nie jest to do końca wyleczone. Ja też chyba zwaliłem, że wodą ze złym PH podlewałem albo minerelkami :P 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja przy wojej pierwszej uprawie tez mialem trypack tylko ze ja nie lalem grow-a. gdzies przeczytalem ze azot potrzebny w minimalnych ilosciach. Biobloom ma chyba 2-7-4 wiec idealnie ten azot. Pozniej gdzies przeczytalem ze na flo trzeba uwazac na Mg i Ca wiec dokupilem nawoz z tymi mineralami, ten nawoz rowniez mial w sobie azot. Niepotrzebnie wydawalem pieniadze a tamte witaminy bo chyba od biobizza algamic to ma http://www.biobizz.pl/produkt/biobizz-alg-a-mic-1000ml/, tu nie podaja dokladnie skladu ale to jest dobre do uzupelnienia potrzebnych skladnikow, tak wiec polecam woda, woda, woda i mozesz myslec nad zakupem tego. Z duzego przenawozenia azotem w trakcie flo powstaja braki Mg i Ca, azot je blokuje i nie sa wchlaniane przez rosliny. A o skutkach braku niedoboru tych skladnikow mozesz doczytac na naszym forum ;) .

EDIT. przegladalem swoje uprawy, ja raczej doprowadzalem do niedoborow azotu nawet :), strasznie blade liscie mialem i w pewny momecie zotle z deficytu :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Patrz jak roslina ma wytworzony system korzeniowy to nie wkladamy palca w ziemie bo uszkadzamy poczatkowe korzenie a wraz z nimi reszte . Jak mieszkasz na 4 pietrze i spuscisz line w dol to mozesz w dol po niej zjechac .A jak ja na dole utniesz 2 metry to   dalej zjedziesz ale nie do konca 2 metry zabraknie ale zjedziesz. A jak ja u gory utniesz uszkodzisz to bedzie bezurzyteczna Tak samo  jest z  korzeniem jak palcem od gory uszkadzasz to....  Podnosisz doniczke jak lekka podlewasz

@joka.menas ale napewno wiecej zebrales i szybciej niz jakbys mial tego azotu za duzo :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+