Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 215W | Auto Mazar


Recommended Posts

14 minut temu, Pasjonista napisał:

A jak z wymiana powietrza stoisz. 

Powiedzmy box stoi w pokoju i powietrze jest wydmuchiwane z boxa do pokoju w ktorym znajduje sie box. Wymiana powietrza przez otwarte okno. Czyli w takiej sytuacji zawsze czesc powietrza wydmuchiwanego z boxa wraca do niego. Wtedy zalezy jaka moc ma zapach Uwazam ze jezeli "choinke-zapach"ta nie trzymasz w boxie to az takiego wplywu nie ma

Z calym szacunkiem, ale to troche naciagane moim zdaniem. To jak np. Wypsikasz sie perfumami i otworzysz boxa to trujesz roaliny bo zapach mozr jakos wplywac negatywnie czy jak to widzisz? Przeciez czesto boxy stoja w pokojach w ktorych sie zyje i jest mnostwo roznych zapachow itp a przeciez pokoj to obieg z reguly zamkniety. Nie wiem, ale tak jakby kupy mi sie to nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisalem na koncu ze moim zdaniem nie ma dopoki tego zapachu (samochodowej choinki) nie trzymasz w boxie. A probowales kiedys produkty firmy ONA ja tak i Ci powiem ze box byl w pokoju i bez filtra jechalem , zapach przy wydmuchajacym to walilo tym zapachem nawet w boxie.  Szybko filtr kupilem bo pewnie bym przy paleniu mial extra aromat . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zapachy = tarpeny, jeden tarpen może wpływać na drugi... Dowodem jest najnowszy sprzęt który ma zastąpić filtry (co innego niż ONA), opisał go ostatnio growbox w swoim temacie sklepu.

Na pewno zapach samochodowy nie zaszkodzi roślinom a już na pewno nie sprawdzi się podczas intensywnego kwitnienia ;) 

Brak zapachu = filtr węglowy lub najnowsza technologia...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+