Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 215W | Auto Mazar


Recommended Posts

Nasiona: 1x Auto Mazar
Oświetlenie: 215w full spectrum led
Fotoperiod: 20x4
Box: 45x45x 100
Podłoże: biobizz light mix 
Donice: od najmniejszej do największej na koniec root nurse 8L
Nawozy: biobizz trial pack
Wentylacja: 2x 60mm wylot 1x 90mm wlot i 60mm wlot
Dodatkowe info: Drugie podejście hehe 
Walczę z temperaturą dalej na dole growbox 26°C a przy lampie 30°C
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zrobiles 4 posty zamiast zrobic to w 1, pamietaj ze jest to nie zgodne z regulaminem.

Ja bym sie pokusil o jescze 1-2 rosliny i LST, szkoda marnowac miejsce i swiatlo na 1 rosline.

22 minuty temu, Gapo napisał:

od najmniejszej do największej na koniec root nurse 8L

Mam nadzieje ze nie zamierzasz przesadzac rosliny co jakies 3-4 tyg do coraz wiekszej doniczki i dodatkowo ja stresowac?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
10 minut temu, joka.menas napisał:

Zrobiles 4 posty zamiast zrobic to w 1, pamietaj ze jest to nie zgodne z regulaminem.

Ja bym sie pokusil o jescze 1-2 rosliny i LST, szkoda marnowac miejsce i swiatlo na 1 rosline.

Mam nadzieje ze nie zamierzasz przesadzac rosliny co jakies 3-4 tyg do coraz wiekszej doniczki i dodatkowo ja stresowac?

Joka dobrze mówi to ogarnięty ziomek,Ja robilem z 1 co chcialem przesadzalem z 3-4razy i nie wyglada najlepiej.Jest marna a o plonach nie wspomnę.Słuchaj go a dobrze wyjdziesz w plonach jak i w zdobytym doświadczeniu.Pozdrawiam Roman Bosski

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@NorekKorek nie przesadzaj, ja nadal sie duzo ucze. Jednak jak moje umiejetnosci i wiedza pozwala na wpowiedzenie sie w jakims temacie to z checia pomoge, bo rowniez uzyskalem tu duzo pomocy od innych growerow.

@Gapow czym trzymasz sadzonke (jak duzy kubek)? Potrzymaj z jakies 4-5 dni i wrzuc zdj i zapewne ktos Ci powie czy juz czas na przesadzanie. Jak dostaniesz "pozwolenie " na przesadzanie to od razu do docelowej (w Twoim wypadku 8L)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja bym leciał na jednej. Led mocny, miejsca w sam raz na jedną, będzie miała gdzie się rozrastać i światło będzie do niej dobrze dochodziło. Dobra ziemia i nawozy, duża donica. Jeżeli to auto mazar od dutch passion, to możesz ładnych parędziesiąt gram zebrać. Fajne palenie ten mazar.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+