Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL
Guest NorekKorek

No name x4 Szafeczka box 4x Cfl

Recommended Posts

ta w strasznym stanie to kobita, męskie jaja wyglądają inaczej... Ale raczej z niej nic nie będzie, szkoda czasu i miejsca, zajmij się nowymi :) 

Wrzuć fotki nowych jak im idzie (całościowe). Widzę trochę za gorąco masz bo zawija liście do góry. 

Dasz radę zbudować nowy box wyższy ?

Guest NorekKorek
17 godzin temu, keita00 napisał:

Jak wygląda męska konopia ?

Wzdłuż głównej łodygi przy kolejnych partiach liści zauważysz kulki tak zwane jaja, które z czasem będą tworzyć pyłek do zapylenia żeńskich roślin. Gdy “jaja” dojrzeją zaczną się otwierać i uwalniać pyłek dla zapylenia żeńskich konopi.

Jak dla mnie facet - niech sie ktos jeszcze wypowie, ale ja bym to wywalil zanim ci reszte zapyli :)

Dzięki za zainteresowanie,też myślałem że facet bo nie ma pąków tylko kuleczki jakieś chuy wie o co biega :D

15 godzin temu, joka.menas napisał:

Ale to chyba jakas nie dorobka genetyczna watpie zebys lufe z tego zbil, cos czuje ze ona tak wygladala od samego poczatku(zdeformowane, pokrzywione liscie) ... czy sie moze myle zerknij do mnie na pierwszez 2 zdj.

Też tak myśle,wywalam ją od razu ;P

5 godzin temu, Vito napisał:

ta w strasznym stanie to kobita, męskie jaja wyglądają inaczej... Ale raczej z niej nic nie będzie, szkoda czasu i miejsca, zajmij się nowymi :) 

Wrzuć fotki nowych jak im idzie (całościowe). Widzę trochę za gorąco masz bo zawija liście do góry. 

Dasz radę zbudować nowy box wyższy ?

czy tak ona wygladala na poczatku?

Od początku ona miala albo czegos za mało albo za dużo wiec to chyba przez to ;p zaraz wrzuce fotki innych ;p

41 minut temu, Benek37 napisał:

Zajebałeś więcej cytatów niż 13latka na fejsie po tym jak ją zostawił chłopak 

hahaha dobre dobre :D 

Guest NorekKorek
18 godzin temu, Benek37 napisał:

Zajebałeś więcej cytatów niż 13latka na fejsie po tym jak ją zostawił chłopak 

dobre dobre dzwonie na policje

18 godzin temu, Vito napisał:

hahaha dobre dobre :D 

co dobre co dobre nie dobre nie dobre

18 godzin temu, keita00 napisał:

Smiechlem :)

chociaż mam twarde piąchy heee

NorekKorek gimnazjum poryło beret co ? Myślisz że jak będziesz taki cwaniak to ktoś będzie Ci pomagał ? Znasz takie przysłowie "Kozak w necie pizda w świecie" ? 

Dla nas jesteś taką pizdeczką co mama pierze majtki i skarpetki, a jak będziesz tak dalej cwaniakował to dostaniesz bana i tyle z Twojego EGO :D 

Także ogarnij swoje ADHD i zachowuj się normalnie...

Guest NorekKorek
Godzinę temu, Vito napisał:

NorekKorek gimnazjum poryło beret co ? Myślisz że jak będziesz taki cwaniak to ktoś będzie Ci pomagał ? Znasz takie przysłowie "Kozak w necie pizda w świecie" ? 

Dla nas jesteś taką pizdeczką co mama pierze majtki i skarpetki, a jak będziesz tak dalej cwaniakował to dostaniesz bana i tyle z Twojego EGO :D 

Także ogarnij swoje ADHD i zachowuj się normalnie...

No wiesz mnie te przysłowie sie nie tyczy cw**u zajbany idz ze starą ojebać staremu bataty,mam tu admina kolege to ciebie ku**o może zbanować je***a wszo społeczna.Dla mnie jestes jebanym bachorem który okrada mamusie z drobniaków bo chce se kupić loda,a pozniej staremu jeszcze gałke może opierdolić hehe.Widać że stary cie ujeżdza codziennie i na caban cie wali w przed pokoju.Tu kurwiszonie w rurkach z niedojebaniem mozgowym.Stfu je**c ciebie i cala twoja rodzine.Hmm i nie musze ci mowic ze juz dostaniesz bana dzisiaj???

No i wyszło gó**o z worka :D 

Panu już podziękujemy a temat leci do mistrzowskich ;) 

a i czekam na tego Twojego admina i bana dla mnie pizdeczko ;) 

Może sfrustrowany, bo 6 klasę kończył i już się napalał, że pójdzie do gimnazjum, a tu mu PiS gimnazja zamknął i biedak dalej w podstawówce ;) 

Hehe, ale panowie musimy uważać, bo to 'fighter JP 100%' jak sam o sobie mawia :D

Edited by PoLek

Dopiero teraz to przeczytałem. Co za debil. Toż to do psychiatryka się nadaje albo do uśpienia tylko.