Skocz do zawartości
thc-thc

grower

No name x4 Szafeczka box 4x Cfl


Gość NorekKorek

Recommended Posts

Gość NorekKorek
2 godziny temu, Funky Koval napisał:

Troll czy nie troll... alternatywa to młody wiek. Za młody... 

Nie wiem zapytaj siebie mordo to nie troll

 

2 godziny temu, Funky Koval napisał:

Troll czy nie troll... alternatywa to młody wiek. Za młody... 

I nie spamuj pod moim postem kochanym

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

5 godzin temu, NorekKorek napisał:

zaraz krew sie poleje

spokojnie, zostaw tą klawiaturę, nie pluj na monitor... usiądź i posłuchaj... Jeżeli nie będziesz odnosił się z szacunkiem do użytkowników tego forum to nikt Ci żadnej rady nie udzieli a wręcz przeciwnie, dla nas będziesz kolejnym dzieckiem neo z którego możemy się pośmiać. 

Ale... zmień swój tor myślenia, przyjmij każdą krytykę na klatę czy korpus wyciągając wnioski i wiedzę, a za 3 miesiące będziesz szczęśliwie zbierał plon :) Puki co to powinieneś ładnie przeprosić wszystkich użytkowników forum za swoje wcześniejsze wybryki, inaczej rad to szukać będziesz ale nie z naszą pomocą...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
1 godzinę temu, Vito napisał:

spokojnie, zostaw tą klawiaturę, nie pluj na monitor... usiądź i posłuchaj... Jeżeli nie będziesz odnosił się z szacunkiem do użytkowników tego forum to nikt Ci żadnej rady nie udzieli a wręcz przeciwnie, dla nas będziesz kolejnym dzieckiem neo z którego możemy się pośmiać. 

Ale... zmień swój tor myślenia, przyjmij każdą krytykę na klatę czy korpus wyciągając wnioski i wiedzę, a za 3 miesiące będziesz szczęśliwie zbierał plon :) Puki co to powinieneś ładnie przeprosić wszystkich użytkowników forum za swoje wcześniejsze wybryki, inaczej rad to szukać będziesz ale nie z naszą pomocą...

Masz rację ,ale sie wku****m jak ktoś mi pisze rzeczy typu łee badylak lepsza na oknie bym wychodował itp... Nie przyjmuję takiej krytyki ponieważ to tak jakby ktoś sie wymądrzał kim to on nie jest lecz mimo wszystko Przepraszam wszystkich urażonych moim zachowaniem.Było ono nie stosowne do zaistniałej sytuacji,a że jestem ulicznym fighterem jp 100% to zrobiłem tutaj małą borute.Nie pisałem tego z myślą iż wzbogace swój charakter i pewność siebie tylko,abyście to wy też sie pośmiali jak ja podczas tego pisania(z mojej głupoty)tymczasem ja również miałem ubaw haha.Krótko i na temat pozwalam wam pisać jakieś małe rady,ale pamiętajcie żebyście nie pisali chamskiej krytyki ponieważ ja mam chamskie żarty psychopatyczne.Pozdrawiam Joka Menas i Vito xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek

update .Kiedyś czytałem że jeżeli bletka sie przykleja na konopie to można ją scinać i jarać,ale pierw zapytam was prawda czy fałsz??(Ja jestem odważny chłopak i nie boje sie wyzwań pamietajcie,moge ją ściąć)  

Oznacza to między innymi iż mój post będzie prowadzony w sposób chumorystyczny,ale możecie również doradzać co i jak :))  (Ale jak ktoś sie spruje to solufke walimy)Pozdrawiam haha ^^

00a3572f2142e.jpg

Edytowane przez NorekKorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, NorekKorek napisał:

Kiedyś czytałem że jeżeli bletka sie przykleja na konopie to można ją scinać i jarać,ale pierw zapytam was prawda czy fałsz?

aż boje się zapytać czy serio pytasz ? Jak chcesz cokolwiek zbierać to takie macanie rośliny i doklejanie bletek spowoduje u niej stres = hujowo... 

Z regulaminem u Ciebie pewnie z zasady na bakier ? Zapoznaj się z nim 

 

Są tam pewne istotne punkty które musisz uzupełnić w growlogu. 

Trochę za blisko masz te żaróweczki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@NorekKorekJesli nawet masz takie dosc orygilane poczucie humoru to trzeba bylo o tym napisac na samym poczatku, taka informacja ustrzegla by nas wszystkich przed niepotrzebnymi spieciami. Pamietaj ze Twoje teksty tez moga kogos obrazac i denerwowac. Mogles rowniez napisac wczesniej iz zle znosisz nie "odpowiednia" krytyke, dochodzi do tego np Twoje zle samopoczucie, gdy jestes zly, zdenerwowany i "zle zinterpretujesz" napisany post w Twoim temacie, w ktorym nie bylo nic zlosliwego dodatkowo Cie nakreca i niepotrzebnie sie buzujesz a pamietaj o tym ze inni tez maja chu..we dni i mimo najszczerszych intencji, lekka krytyka moze zostac umieszczona w Twoim temacie.

 

Myslales cos o dokupieniu jakies konkretnej zarowki? Te zarowki co posiadasz mogly by ewentualnie ladnie wspolgrac z jakas mocniejsza zarowka

http://allegro.pl/zarowka-lampa-swiatla-stalego-85w-400w-5500k-w-wa-i6760428467.html?reco_id=a73c6347-a29c-11e7-9335-ecf4bbc7fef8

tylko trzeba by znalezc taka o cieplej barwie 2200K. Badz umiescic te zarowki jedna kolo drugiej na jakims odblysniku.

Jaka ziemia, jak czesto podlewasz, jaka woda, temperatura.

Mozesz uzupelnic GL wedlug schamatu, ktory wyslal Ci Vito?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
21 godzin temu, joka.menas napisał:

@NorekKorekJesli nawet masz takie dosc orygilane poczucie humoru to trzeba bylo o tym napisac na samym poczatku, taka informacja ustrzegla by nas wszystkich przed niepotrzebnymi spieciami. Pamietaj ze Twoje teksty tez moga kogos obrazac i denerwowac. Mogles rowniez napisac wczesniej iz zle znosisz nie "odpowiednia" krytyke, dochodzi do tego np Twoje zle samopoczucie, gdy jestes zly, zdenerwowany i "zle zinterpretujesz" napisany post w Twoim temacie, w ktorym nie bylo nic zlosliwego dodatkowo Cie nakreca i niepotrzebnie sie buzujesz a pamietaj o tym ze inni tez maja chu..we dni i mimo najszczerszych intencji, lekka krytyka moze zostac umieszczona w Twoim temacie.

 

Myslales cos o dokupieniu jakies konkretnej zarowki? Te zarowki co posiadasz mogly by ewentualnie ladnie wspolgrac z jakas mocniejsza zarowka

http://allegro.pl/zarowka-lampa-swiatla-stalego-85w-400w-5500k-w-wa-i6760428467.html?reco_id=a73c6347-a29c-11e7-9335-ecf4bbc7fef8

tylko trzeba by znalezc taka o cieplej barwie 2200K. Badz umiescic te zarowki jedna kolo drugiej na jakims odblysniku.

Jaka ziemia, jak czesto podlewasz, jaka woda, temperatura.

Mozesz uzupelnic GL wedlug schamatu, ktory wyslal Ci Vito?

Spoko nie napisałem wcześniej bo wszystko u mnie na wariackich papierach :P Jeżeli kogoś cos tu denerwuje to niech spada stąd w sumie ^^

podlewam co 3dni,ph wody nie znam ale staram sie odstawiac na 1dzien wode kranówe bo wyczytałem,że ogólnie one lubią takie coś,temperatura 32stopnie,ale dziś spróbuje ją zbić lecz nie wiem jak mam to zrobic ;p GL uzupelnie zaraz

 

22 godziny temu, Vito napisał:

aż boje się zapytać czy serio pytasz ? Jak chcesz cokolwiek zbierać to takie macanie rośliny i doklejanie bletek spowoduje u niej stres = hujowo... 

Z regulaminem u Ciebie pewnie z zasady na bakier ? Zapoznaj się z nim 

 

Są tam pewne istotne punkty które musisz uzupełnić w growlogu. 

Trochę za blisko masz te żaróweczki.

Spoczko Ide je odsunąć,dzięki za info no i wiadomo,że żarcik to był ^^

 

O 25.09.2017 o 22:48, Funky Koval napisał:

Nie ścinaj bo zetniesz.

Teraz czaję konwencję.  

Dobrze że przynajmniej błędów nie walisz bo od razu widać, że jaja sobie robisz i śmieszne to i z chómorkiem. 

Nie ścinaj.  Jeszcze nie gotowe

 

HAHA ze starej roślinki jak kwitła to zarowka spalila jej szczyt scialem(nie dojrzały) to i wysuszylem,nie wiesz może czy sie nie otruje jak to zapale??I tak wiem że wszyscy sobie pomyślą iż specjalnie ją spaliłem zeby sobie zapalic ehh kurwixen ahah

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+