Skocz do zawartości
thc-thc

grower

No name x4 Szafeczka box 4x Cfl


Gość NorekKorek

Recommended Posts

Gość NorekKorek

Siemanko.To moja pierwsza uprawa. No Name x4 Jedna leci jak wściekła,a drugiej brązowieją liście.Dwie powoli lecą w góre.Duże doniczki były zamienione miejscami tylko teraz tak dałem

Oświetlenie 2x CFL 23W(barwa żółta)

1x CFL 10W (żółta)

1x cfl 23w(barwa biała-nwm czy jest dobra czy nie ^^)

Mam tylko 1 wentylator który zabiera powietrze z boxa

 

9424c01c7b076.jpg5b4575802252f.jpg1442a98ded282.jpg

Edytowane przez NorekKorek
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość NorekKorek

32stopnie stałe ,ziemia git z perlitem,dwie główne mają po 19dni,a te dwie  mają po 10 albo 8.Podlałem Biogrow te dwie wczoraj,ale jeszcze nie odżyła.Podpowie ktoś od czego te brazowe liście?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za cieplo masz. Jesli nie uzywasz CO2 nie powinno przekraczac 28-30 stopni max. Dla mnie wyglada na spalenie swiatlem.

Odsun troche zarowke od niej, podlej jakas woda. Moze jeszcze odzyje.

Nie za wczesnie na te nawozy? Moje maja niecale 2 tygodnie i nie daje nic do 21 dnia.

Edytowane przez keita00
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek

Bardzo mało dałem jak coś tego nawozu,narazie sie jednak wstrzymam i ewentualnie podleje biohumusem tą chorą zobaczymy jak sie bedzie sprawować :) Od razu sprobuje zbic tą temperature w jakiś sposób dzieki za podpowiedz pozdrawiam mordeczko kochana

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NorekKorek
Godzinę temu, Dzielnicowy napisał:

Hmmmm. Szybko wróciłeś po zbanowaniu. Tak żeś innych wyzywał i groził i znowu jesteś.

zaraz krew sie poleje

 

Godzinę temu, joka.menas napisał:

"...ziemia git z perlitem..." co to za ziemia?

Zamiast kupowac tyle roznych swiatelek trzeba bylo kupic 1 ale dobra zarowe. Za wysoka tempa, nie potrzebnie nawoz, biohumus tez sobie odpusc. Podlewaj narazie sama woda.

Spoko mordzix to zrobie teraz tak jak mowisz i bedziemy obserwować,a zarowy byly kupywane tylko jak matuli nieraz podebralem z portwela takze wiesz hehe kumaci wiedzą

 

Spoczko mordeczko kazda zarowka u mnie ma po 60w prawie

A nie pojebało mi sie z mocą sorki xD mama mi zasze muwila ze niezly ze mnie elektryk hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+