Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Nosek

ML, LST a może SCROG?

Recommended Posts

Witam myślę już nad następną uprawą chociaż do niej jeszcze daleko. Mam box 60x60x160 myślę w nim uprawiać 2x Amnezia Haze od RQS, jak sądzicie jaki trening będzie najlepiej zastosować żeby jak najlepiej zagospodarować miejsce ? Jak narazić najbardziej skłaniam się ku scrog, a wy jak myślicie?

Czyli na to samo wyjdzie mając cztery MJ bez treningu, a dwie trenując ? Hmm tylko czasem fajnie jest coś sobie porobić w boxie, a trening to zajęcie zapewnia?, no nic jeszcze pomyślę mam dużo czasu.

Jeżeli to Twoje pierwsze zmagania w uprawie konopi to radzę puścić rośliny wolno.

Witam wszystkich, aby nie zakladac nowego tematu, odswieze ten :)

Otoz mam pytanie posiadam HOMEbox Ambient Q80 (80x80x160) oraz oswietlenie led 288W Gc 9 Cluster LED(zastepuje niby 400W HPS), co by wyszlo dla mnie lepsza opcja umieszczenie w nim 2 AmnesiaHaze od RQS  (mocne LST + SCROG) czy automaty AmnesiaHaze?? Oczywiscie zalezy mi rownie dobrze,  na jakosci , jak i na ilosci :)

Pozdro

Ja bym wybrał 2x amnezie, mam jedną normalną i trzy auto, jeden automat jest ładniejszy od reszty ale dużo mu brakuje do normalnej ale to też wina oświetlenia 12/12 

Dobry.kolezka automaty to tylko na outdoor, bierz normalne pełnosezonowe Amnesie :) 

2 ? ja bym dał 4 :) Piszesz mocne LST i SCROG, ok ale przy wysokości 160 to nie musisz aż tak trenować, chyba że chcesz :) 

Witam Panowie, mam jeszcze jedno pytanko mam mozliwosc wymiany jednej lampy 288W Gc 9 Cluster LED(porownywalna do 400W HPS) na 2x 120W GC 4, Cluster LED (porownywalna do 250W HPS) ?

Czy wyjdzie lepsze zastosowanie dwoch lamp 120W na takiej powierzchni czy zostawic jedna 288W?

Dwa ledy lepsze pomimo mniejszej mocy, lepiej je możesz rozmieścić i oświetlisz każdy kąt boxa:zmiazdzony:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+