Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W, LED 450W | Hesi, Biotabs | Skunk XL, Critical Kush, Special Kush 1


Recommended Posts

15 godzin temu, dawcanerki napisał:

poniewaz  jakos dziwnym trafem zabraklo mi Startexu od BIOtabs, na opakowaniu bylo ze jest 250g wiec odmierzalem sobie na doniczke 62g - i starczylo tylko na 3 donice.

kurde wiedzę że nie jestem odosobnionym przypadkiem gdzie nie zgadzała się ilość :/ Ja już kupuje zawsze więcej, największe pojemniki i sypię na łyżki/łyżeczki a nawet na oko :) 

14 godzin temu, dawcanerki napisał:

A taka mnie mysl naszla, i zastanawiam sie co o tym myslicie, a mianowicie odnosnie Airpotow, korzenie nie lubia swiatla, to wiemy, ale jak mamy ladnie rozbudowany system korzeniowy to przez airpoty chyba jakies swiatlo dochodzi do korzeni? czy to przypadkiem nie zaszkodzi korzeniom? moze lepiej jednak nromalne donice? jak myslicie?

Ja mam herculesy (podobne do airpot'ów) i żaden korzonek nie wychodzi przez dziurki, jak wyjdzie to żółknie i umiera... Roślina wie żeby tam nie pchać korzenia...

Napowietrzanie dużo daje, zostań przy airpotach, aby nie robić sobie syfu na dnie boxa polecam tacę gumową na wielkość boxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

9 godzin temu, Vito napisał:

kurde wiedzę że nie jestem odosobnionym przypadkiem gdzie nie zgadzała się ilość :/ Ja już kupuje zawsze więcej, największe pojemniki i sypię na łyżki/łyżeczki a nawet na oko :) 

Ja mam herculesy (podobne do airpot'ów) i żaden korzonek nie wychodzi przez dziurki, jak wyjdzie to żółknie i umiera... Roślina wie żeby tam nie pchać korzenia...

Napowietrzanie dużo daje, zostań przy airpotach, aby nie robić sobie syfu na dnie boxa polecam tacę gumową na wielkość boxa.

No ja zamowilem wiaderko 1.5 kg Startexu, i na razie mi starczy bo dopiero nastepna uprawe w duzoym namiocie robie juz na Bio :)

Co do gumowej maty, to tak chyba zrobie , bo szkoda niszczyc boxa :) a na czarnym ch.... bedzie widac :) no i latwosc mycia, a ta orginalna podloge mam pospinana opaskami zaciskowymi mozna powiedziec na stale :)...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

UP

4 tydzien weg/ 1 Flo 

temp namiot LED : 27-28 / 22

temp namiot Duzy. 28/22

Wilg: 70/80 LED

Wilg. 65/75 Duzy

Mam pytanie, dzis przelaczylem maly namiot Led na 12/12, ale pytanie czy duzy namiot jeszcze przetrzymac czy tez juz moge przelaczac, spojrzcie na fotki, podkreslam ze musze sie wyrobic z projektem do 15 grudnia? Jak myslicie, przetrzymac je jeszcze tydzien? large.20171016_145652.jpg.7dd9add95b8a969646ef9e558a6aaf41.jpglarge.20171016_145649.jpg.53fb973dc81ce8dfde05f2b765f0d27c.jpglarge.20171016_145647.jpg.6622c8968c40c9a96b2ab25e41049759.jpglarge.20171016_145629.jpg.3426a5c7c54cb3b8ea56156033221a73.jpglarge.20171016_145623.jpg.7d330d0a2721c21c327ac4d1e785e83e.jpg

 

 

Ogolnie, panie pod led podlewane sama woda, a w duzym juz raz dalem pol dawki nawozow , do tego daje root complex.. Na razie ladnie   i pieknie daja rade, zadnych brakow nie widze ..

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Pasjonista napisał:

Tak i sie skraca co 15 minut co dwa tygodnie

ok, dzieki , tak tez zrobie ... 20 grudnia wyjezdzam do PL, i musze miec czas wysuszyc ziolo i przerobic na olej .. Moge ewentualnie przeciagnac do 16-17 grudnia, ale wtedy skroce okres suszenia... a musze miec dobrze wysuszone ziolo by dobry olej wyszedl...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 minut temu, Pasjonista napisał:

co 30 co dwa tygodnie dopisalem wyzej

ok, fajnie, dzieki , tak bede robil.... mysle ze na styk sie wyrobie :) oby... jak nie to trudno, bedza mniejsze buds :(.... ale innego wyjscia nie mam , bo do domu wracam dopiero 5 stycznia, a na tyle nie zostawie ich na suszeniu....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+