Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | BioTabs | Amnesia Auto


Recommended Posts

6 godzin temu, Pasjonista napisał:

Boxik w szafie wnekowej stoi czy normalnej? Cos mozna pomyslec nad tanim wentylatorkiem 100mm Vko i dac dziure z tylu szafy zawsze takie dykty tam sa  i rure wyciszajaca w nia wentylator i niech ma nawet pare metrow grund to by swieze powietrze dostarczyc ;-)

W normalnej szafie. Modyfikacja dykty odpada. Nie wiem. Coś wymyślę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień 26

1 dzień Flo

Cześć. Mój mały problem się rozwija i nie mam pojęcia jak temu zaradzić. Markotna się zrobiła moja mała ostatnio.

Zadbałem o częstszą wymianę świeżego powietrza, wczoraj podlałem jej trochę ponad pół litra wody, obniżyłem znacznie wysokość pomiędzy szczytem a lampą.

Dalej widać jak te nowe listki się kręcą w różne pozycje, końcówki są widocznie żółte. Te górne listki są takie jakieś brzydkie. Nie wiem nawet jak inaczej to opisać.

Zobaczcie sami.

A no i jeszcze zapomniałem dodać, że dosłownie dzisiaj zakupiłem wiatraczek biurkowy który jest widoczny na zdjęciu. Postawiłem go póki co przy wlocie pasywnym (no, już nie jest taki pasywny w takim wypadku :P). Mam nadzieje, że pomoże w cyrkulacji powietrza w szafie i namiocie.

I zdziwiłem się bo na zdjęciu poniżej widać dziwne zjawisko. Na początku byłem pewny, że to kobieta. A dzisiaj pokazała coś, co przypomina jajeczka faceta.

large.59e253b3e52bd_IMG_0413-Copy.JPG.0c168e3759f2dddc99710c0a035dd411.JPG

large.IMG_0415_-_Copy.JPG.59f3f5f4ebcc39f1d95ce94e1e146e18.JPGlarge.59e253c05e9a6_IMG_0416-Copy.JPG.38d9ab7777fe4836db605c144e76d130.JPGlarge.IMG_0412_-_Copy.JPG.12c6b440e84dee1498e7960ec10b129d.JPGlarge.IMG_0411_-_Copy.JPG.cb2218e8d93ecf096539def2520fdf16.JPGlarge.IMG_0406_-_Copy.JPG.55512260cfe69c6c03a18cf5ab0db08d.JPGlarge.IMG_0410_-_Copy.JPG.502db8257e3b0eac6a171d68c50a573a.JPG

 

Edytowane przez TrippyHD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tych ' jajec' wychodza wlochy - to kobieta. 1 dzien flo .Szkoda ze nie dales zdjecia w swietle dziennym. 

1.Braki Boru co za tym idzie brak wapnia  potasu azotu

Czemu 

a.za wysokie Ph

b.za czesto podlewasz

Chyba ze sie myle

edit. ty na biotabsach jedziesz nie sprawdzilem ph nie powinno miec tu znaczenia to raczej ja bym skupil sie na tym by nie za mocno i czesto podlewac. Dawal bym ziemii  przeschnac przed podlaniem

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 minut temu, Pasjonista napisał:

Z tych ' jajec' wychodza wlochy - to kobieta. 1 dzien flo .Szkoda ze nie dales zdjecia w swietle dziennym. 

1.Braki Boru co za tym idzie brak wapnia  potasu azotu

Czemu 

a.za wysokie Ph

b.za czesto podlewasz

Chyba ze sie myle

edit. ty na biotabsach jedziesz nie sprawdzilem ph nie powinno miec tu znaczenia to raczej ja bym skupil sie na tym by nie za mocno i czesto podlewac. Dawal bym ziemii  przeschnac przed podlaniem

Hmm. Podlewam co 4 dni średnio. Ostatnio zdarzyło się podlać nawet po 5. Zaznaczę, że donica po tych np. 4 dniach jest leciutka jak piórko a ziemia to wiór. 

Ponoć używając nawozów BioTabsa miałem się PH nie przejmować więc też tak robilem. 

Azot mam niby z BoomBoom Spraya ale reszty nie mają skąd dostać bo zwyczajnie nie mam żadnego nawozu. Jest coś, w co warto zainwestować w tej fazie rozrostu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uzywajac biotabsow wszystkie skladniki masz w tabletkach, ktore wolno sie rozkladaja. Nic nie potrzebujesz tak naprawde. Ja tylko na flow dokupilem booster pk tez z biotabsu i moim zdaniem robi robote, ale na pierwsza uprawe bym odpuscil zebys nauczyl sie rozpoznawac wszystko co Twoja konopia chce Ci powiedziec. Powoli sie wszystkiego nauczysz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 minut temu, Chory Królik napisał:

Uzywajac biotabsow wszystkie skladniki masz w tabletkach, ktore wolno sie rozkladaja. Nic nie potrzebujesz tak naprawde. Ja tylko na flow dokupilem booster pk tez z biotabsu i moim zdaniem robi robote, ale na pierwsza uprawe bym odpuscil zebys nauczyl sie rozpoznawac wszystko co Twoja konopia chce Ci powiedziec. Powoli sie wszystkiego nauczysz.

Spoko. Mogę tak zrobić. Tylko nie chce aby moja mała zmarła. Jak oceniasz jej kondycję? Myślisz, że warto zainwestować w jakiś nawóz? Nawet „biedny” biohumus czy coś w tym rodzaju. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zeby w pelni ocenic jej kondycje potrzebne zdjecie poza boxem w swietle dziennym. Nie umrze. Nie jest jakas mala , zaczela kwitnac za tydzien powinno byc lepiej. Moze cos pomieszales w przygotowaniu ziemi z tymi koksami od bio tabs .Nie wiem moze np. bylo 2gramy a dales 20. Te bio tapsy powoli sie rozkladaja moze lada dzien wszyszko ulegnie poprawie. Ale na ten moment lalbym tylko wode.Zadnych innych nawozow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

38 minut temu, Pasjonista napisał:

Zeby w pelni ocenic jej kondycje potrzebne zdjecie poza boxem w swietle dziennym. Nie umrze. Nie jest jakas mala , zaczela kwitnac za tydzien powinno byc lepiej. Moze cos pomieszales w przygotowaniu ziemi z tymi koksami od bio tabs .Nie wiem moze np. bylo 2gramy a dales 20. Te bio tapsy powoli sie rozkladaja moze lada dzien wszyszko ulegnie poprawie. Ale na ten moment lalbym tylko wode.Zadnych innych nawozow.

Może tak być. Bo w instrukcji było małym druczkiem napisane w paru przypadkach „małe łyżeczki” a w innych „łyżki stołowe” a ja wszędzie jechałem stołowymi :D później wygrzebywałem z ziemi nadmiar. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Chory Królik napisał:

Jezeli masz zestaw startowy biotabsu to tam do zestawu dodaja malutka lyzeczke, ale fakt troche meczace jest przygotowywanie tego podloza, ale ja to lubie. Chyba bardziej niz trymowanie :)

Owszem, była. Na szczęście tylko raz tak zrobiłem, że  dodałem specyfiku za pomocą łyżki stołowej zamiast tej w zestawie. :P 
Mówisz żebym odpuścił ten Booster. Mam jej w takim razie nic nie dawać oprócz kolejnej dawki ze Starter Packa od Biotabs która już się zbliża?
W ogóle to nie wspomniałem o tym wcześniej, ale wraz z zamówieniem ze sklepu dostałem mały gratis. A konkretniej taki specyfik: Shooting powder. Stymulator kwitnienia (LINK)
Warto go zastosować? Miał ktoś z Was z nim do czynienia ?

Edytowane przez TrippyHD
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+