Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL | Speed Devil 2


Recommended Posts

Ja bym to zrobił inaczej... wywal ją na parapet (jeżeli nie masz sąsiada) i zacznij budowę jeszcze raz :D 

Ta folia... tragedia... wywal ją i pomaluj wnętrze na biało zwykłą farbą jak do ściany. 

Następnie zrób sobie jakieś wieszaki na lampę, tak aby świeciła z góry a nie z boku.

Roślince parę dni na parapecie nic się nie stanie a Ty dopracuj boxa i zwiększ oświetlenie bo ta jedna żaróweczka to bardzo słabo.

Poza tym ta roślina to automat ? Jeżeli tak to olej te treningi i rozetnij linki, w razie problemów z wysokością później też można naginać. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Vito a polecilbys przyklejanie żarówek 35W od góry? Bym jeszcze dzisiaj podjechał do Castoramy i kupił,co do malowania to pomaluje jak będę miał już wentylatory

Tak to automat :)

I kolejne pytanie myślicie że 2x żarówki 35W starcza? 

 

Edytowane przez SanduCiror
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przyklejenie ? nie ! odpadnie od wilgoci i ciepła, zniszczy rośliny.

Zakup metr łańcucha, 4 haczyki w kształcie litery S i dwa wkręty z oczkiem do wkręcenia w suficie i zawieszenia haczyka z łańcuchem. Chyba taniej się nie da :) 

Automat na strat to kiepski wybór... Puść go wolno i jak najmniej stresuj.

2x 35W już lepiej, a najlepiej 4x35 :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak będziesz kupował żarówki, to zwróć uwagę na ich barwę. Jak to będą energooszczędne to weź takie o barwie ciepłej "2700k"  Zwróć też uwagę na ilość lumenów. Im więcej lumenów tym lepiej. Na tą powieżchnie potrzebujesz 7500lumenów. A że to energooszczędne o barwie 2700k a nie 2000k to daj nawet trochę więcej.

Ja mam box 35/45 i mam 7600 lumenów i teraz już jest trochę za mało i też będę musiał dorzucić trochę lumenów.

A roślinka ładnie wygląda, mimo że mała 

Do :toptop:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+