Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL | Speed Devil 2


Recommended Posts

Okej,co 2-3 dni bede wysylal zdj jak dzidzia sie prezentuje 

 

Na jaki czas ja zostawic taka zgieta :D

Mam jeszcze trzy pytania

 

1)Czytalem ze podczas okresu kwitu roslinka powinna miec 12h swiatlo 12h ciemnosci czy to sie tyczy tak samo automatow ?

2)Kiedy ja bede mogl sciac :)

3)Czy moge jej dodac teraz nawozu Planton K ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

7 godzin temu, SanduCiror napisał:

Na jaki czas ja zostawic taka zgieta :D

Mam jeszcze trzy pytania

 

1)Czytalem ze podczas okresu kwitu roslinka powinna miec 12h swiatlo 12h ciemnosci czy to sie tyczy tak samo automatow ?

2)Kiedy ja bede mogl sciac :)

3)Czy moge jej dodac teraz nawozu Planton K ? 

"Zgięta, cały czas.

1 . Automaty lecisz cały czas tak samo np. 20/4 ja mam 18/6

2. Ściąć, myślę że za ponad miesiąc, ale to tylko przypuszczenie

3. Ja bym wolał użyć agrecol, albo biohumus do kwitnących jak już . Platon k jest podoc do d... I ma za dużo azotu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinka wyciąga z starych nie potrzebnych liści składniki do budowania topa bo ich nie znajduje w glebie, pierwsze co to myśl nad lepszym oświetleniem, im więcej Wat tym lepiej. 

Box - myśl nad adaptacją szafy, lub zbuduj coś, nawet stara szafka będzie lepsza niż pudełko :) Lepiej pomalować na biało niż oklejać na srebrno. Taką folią porobiłeś hotspoty i piekarnik a nie odbicie lumenów :) 

 

Albo... ziemia którą użyłeś leżała sobie w sklepie i kusiła... pełna chemii, nawozów które uwalniają się przez długi czas, nawet i piasek spod budowy tego marketu tam się znajdzie... ale to tylko moja hipoteza :) Aby się przekonać musisz sprawdzić skład ziemi którą użyłeś.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Vito

Czyli mam sie zbytnio nie przejmowac tymi liśćmi ? 

Zoorganizowałem sobie jedną świetlówke 220v (12W) i drugą biurowa też chyba 12W.Powinno starczyc ?

Własnie buduje growboxika ze sklejki 50x50x100,więc mysle ze za 4dni ogórasek bedzie miał przeprowadzke.

Jutro jade do sklepu mam sobie kupić jakiś nawóz żeby ją podleczyć ?

21886726_980232372119636_563687282_o.jpg

Edytowane przez SanduCiror
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie nie wydawaj kasy na nawozy, nie dla tej roślinki, tą doprowadź do końca i od nowego grow rusz już z doświadczeniem i naszymi radami :) 

Ten opis ziemi nic mi nie mówi, to reklama a nie opis składu. Poza tym mamy przyczynę Twoich problemów: "ziemia kwiatowa". Zwykły szajs... 

Światła nigdy za wiele, ile masz tyle daj. Nawozów i ziemi nie kupuj w supermarketach tylko w growshopach, kosztuje tyle samo. Byle by było ciepłej barwy.

 

Skup się najpierw na zbudowaniu growboxa, później oświetlenie, wentylację itd. a tą roślinę trzymaj na samej wodzie do końca.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+