Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 150W, LED 300W MarsHydro | BioBizz | White Widow, Heavyweight


Recommended Posts

... oby sukcesy.

     Witam wszystkich forumowiczow, zaprawionych w bojach i osoby co sklejaja swoje 1 boxy. Witam rowniez policjantow zagladajacych na forum, szanuje was za wasza prace ale musicie tez zrozumiec ze nie kazdy z ludzi ma ochote po pracy na rozluznienie pic piwo sam mam znajomego, ktory bierze tyle lekow ze nie moze sobie pozwolic na rozluznienie i odstresowanie po trudach dnia i zycia przy alkoholu wiec raczy sie marihuana. Mam nadzie ze w Polsce szybko sie zmieni prawo i Wy tez bedziecie mogli sie raczyc na legalu po pracy dymkiem (cos czuje ze wielu policjantow rowniez by wybralo"M").

    Dziekuje slicznie za otrzymany status "Growera". Niezmiernie cieszy takie cos ale jeszcze mi daleko do niego by zostac nim na prawde.

Do rzeczy.

Nasiona: N/N, White Widow, Heavyweight. N/N nie wiem ale reszta femi, co do producenta rowniez zero info
Oświetlenie: weg CFL 150W 2400 k, flo MarsHydro 300W LED
Fotoperiod: 12/1
Box: 50x50x100
Podłoże: ALL MIX od BioBizz-a
Donice: 6L kwadratowe
Nawozy: BioBizz (try pack, root juice, acti vera, alg a mic, bio heaven), Plant magick plus (magne-cal +), Growth Technology (pH buffer 7)
Wentylacja:  weg komputerowe, flo kanalowy z filtrem
Dodatkowe info:  pehametr do wody i gleby. Tempa d. 29/ n .19 wilgotnosc d.70/n.90
 
2 pozostale wygladaja dobrze ale ta jedna szprotka mnie nie pokoji i chyba juz moge sobie odpuscic i dac kolejna kule.
large.IMAG0718.jpg.9bfc3274479991458d8be1227eff0696.jpg
large.IMAG0719.jpg.042987a1a96caffffed710f5d553fd6a.jpg
Jeszcze jedno, chyba nie bede w stanie prowadzic tego GL sumiennie ale sie postaram. Do zabaczenia.
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No w koncu joka!

Czekalem cierpliwie az znowu cos zaczniesz wrzucac. Siadam w pierwszym rzedzie i bede obserwowal co tu sie wyprawia. Powodzenia

Chora roslinke chyba mozna spisac na straty, ja bym moczyl kolejna kule, ale ta zostawil i patrzyl jak sie rozwija, moze cenne doswiadczenie moglbys z niej wyciagnac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Chory Królik dzieki za cieple powitanie.

Co do tego mutanta to zaczynajac watek juz kula poszla do wody a pytalem tylko by miec potwierdzenie od Was ale wiedzialem ze bedziecie zgodni co do tego :D

EDIT

Zapomnialem zapytaca. W tej uprawie bede sie zmagal z wysoka wilgotnoscia i moje osuszacze moga sobie nie poradzic, wiec musze sie juz zabezpieczyc przed plesnia. Jak juz mam zestaw BioBizz-a to i rowniez zastanawima sie nad BIOBIZZ LEAFCOAT, tylko nie wiem czy mozna go stosowac podczas flo a jesli tak to czy przez cale flo czy w pewnym momecie lepiej sobie odpuscic?

EDIT

juz znalazlem mozna stosowac do 2 tyg przed koncem flo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja już trochę upraw przerobiłem i wiem że na walkę z pleśnią najlepsza jest szybka wymiana powietrza oraz dobry obieg, pleśń robi się z niczego innego jak z dużej wilgotności i zastoju powietrza, powiem Ci że na ostatniej uprawie w jednym rogu GrowRomu miałem wiatrak i po tej stronie żadnej pleśni niestety nie dawał rady na moje pomieszczenie i w drugim kącie porobiła się pleśń na kilku krzakach teraz zainwestowałem w dwa wiatraki mieszające oraz zadbałem o dobry przewiew

Edytowane przez uNeedSome
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+