Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Domowa Szafeczka No name początki!


Gość NoruśZielony

Recommended Posts

Gość NoruśZielony

Siemanko!Tak jak napisałem jest to moja pierwsza uprawa.Jedną roślinkę zacząłem 1,5 miesiąca temu(NO NAME) tak na oko,może i miesiąc.Początkowo szła w góre w PC BOX(szybka prowizorka,mało wilgotności)Jak na pierwszą przystało,zbytnio nie przywiązywałem do niej uwagi,nie pytałem innych o jakiekolwiek rady.Cały czas miałem na 2ledach 12/12.Podlewałem ją zawsze zwykłą wodą,ale 2tygodnie temu raz podlałem ją tym preparatem widocznym na zdjęciach i za tydzień znów nim podlałem i narazie czekamy:) Z biegiem czasu zainwestowałem w coś lepszego tzn. zrobilem sobie boxa w szafce dużo wiekszego(CFL x 4-20W,21W,26W,9W)Temperatura stale utrzymuje się 30Stopni.Do tego posadziłem nowe maleństwa(TEŻ NO NAME).Jeśli wam coś sie nie podoba jak sie  nimi opiekuje to śmiało możecie pisać swoje rady :) Zawsze mile widziane hejty i propsy.Bede dodawał zdjęcia co 5-7dni.Pozdrawiame4dccae0066bd.jpg2e84911d07182.jpg583d4bab60363.jpgcd3c54d9482ce.jpge5411867232e6.jpg

Edytowane przez NoruśZielony
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NoruśZielony

Przyznaje,że miała bardzo mało światła na początku dopiero teraz coś dostała,wymiary 50x80,a wysokość to 50 :) Jakaś mała rada na te listki?Nie ukrywam że raz powoli zdychała aż listki sie zwijały,ale ją uratowałem.Teraz niektóre listki robią sie brązowe.c4130137b9165.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NoruśZielony

No niby zacząłem,nie smiej sie że badziewie poniewaz pierwszy raz to robie haha :D Skomentujesz to jakoś?Poleci ktoś coś z witaminek dla malutkiej bo coś mizernie wygląda i listki są brązowe na końcach gdzieniegdzie jak widać na załączonych zdjęciach?:) Pozdrawiam mordeczki 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja to bym ja wywalil albo na parapet wrzucil bo tak to bedziesz mial problemy zeby dac lampy blizej malych i utrzymac dobry fotoperiod, a one tego beda potrzebowac. Do tego zainwestuj w dobra ziemie do tych malych jak bedziesz je przesadzal, bo widac ze cos chyba nie halo z tamta. Po za tym te lampki to CFL a nie LED.

Edytowane przez Zezima
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość NoruśZielony

Tak jak mówiłem to moja pierwsza uprawa zatem mogę popełniać,a wrecz muszę popełniać błędy ^^.Czemu byś ją wywalił na parapet?Ni rozumiem o co chodzi ze bede mial problemy z lampami :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+