Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziś bez zdjęć. 

Zwiędły się zsycha ale za to jego łodyga się podniosła i naprężyła. Ciekawi mnie co się z tym dalej stanie, więc pozwolę jej samej załatwić ten temat do końca. 

Przyjrzałem się jeszcze raz liściom od spodu, nic nie znalazłem. Choć każdy kawałek pyłku wpędzał mnie w paranoję. Rozumiem, że jakby pyłek był robalem, to by się ruszał, tak? 

Jak dla mnie, po wertowaniu internetu, to raczej jakieś niedobory albo początek przenawożenia.Jest też szansa, że to PH, miernik gleby pokazywał około 7 - to trochę dużo, prawda? 

 W donicy już sucho, potrzymam ją do jutra bez podlewania. Poleci sama woda. Poza tym, te przebarwienie miała od pierwszego liścia - od samego początku chyba nie mam robactwa. 

Poza tym chyba widziałem kotka...tfu preflowery. Jutro postaram się zrobić zbliżenie. Choć to karkołomne, rozrasta się skubana i jest tak gęsta, że martwię się, czy te wszystkie maluchy wybiją się spod dużych liści. 

Ogólnie nie wygląda źle jak na moje niedoświadczone oko. Powoli widać, że brak jej wody, bo łodygi lekko się uginają. Zobaczymy jaki efekt odniesie lekkie odwodnienie :) 

Muszę też poprawić szczelność drzwiczek, bo znów lekko czuć. Jak bieżąca prowizorka nie da rady to trzeba będzie te 150 co Vito pisał jednak wydać. Bu. 

EDIT: 

COMBO RAZY 99 za słowo lekko w trzech zdaniach z rzędu. Pozdrawiam panią od polskiego...ten cyc pamiętam do dziś..:)

 

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stawiam raczej na PH. Wskaźnik pokazuje 7, to trochę za dużo ale i zielona jakoś źle nie wygląda, poza tymi jaśniejszymi przebarwieniami. 

Bawić się w obniżanie PH czy nie kombinować? 

Moje LST chyba nie do końca przyniosło efekt o jakim myślałem

large.20171007_192113.jpg.3cd67f4166b9d79e74fbbf2292dbe313.jpg

Drugi szczyt jednak zostaje w tyle za głównym, a do tego liście z głównego zaczęły nachodzić na niego.

large.20171007_192654.jpg.b35beaaae5f5a677456cea91f46fd2e5.jpg

 

W ogóle zrobiła się taka zielona kopuła, pod którą mam kilka mniejszych odrostów. Zastanawiam się, czy maluchy przebiją się ponad te duże wiatraki. 

Automatów się nie przycina, z tego co już wyczytałem - zostawić jak jest? Mam wrażenie, że jakoś zwolniła tempo wzrostu. 

Preflowery chyba mi się przewidziały, alarm odwołany. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zostaw jak jest dobrze sie rozwija,, Automaciarze jedynie pozniej na flo odginaja liscie w lewo prawo wolna amerykanke z tym wyginaniem robia, szaleja na maxa ale nie obcinaja ;-) Jedynie co teraz mozesz to nacieszac sie jej widokiem spiewac jej gadac do niej i opowiadac jej rozne dowcipy . A Ph jak to jeden swiatowej klasy grower mowi 6.5-7.5 nie stanowi problemu. Dajecie wszyscy rade tylko cos Carlos z wasa nie strzela len i pracoholik w jednej osobie, ktoremu sliny brakuje tymczasowo by w dlonie z calej sily splunac mogl  i jakis dodatkowych lumenow w stogu siana z lupa w stopach poszukac. Zolta kartka dla Carlosa i wiaderko wody do wypicia Pozdrawiam Mistrza Cerkwi sori Ceremonii 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+