Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tyle, że ja nie mam małego boxa. 40x40x130 to kawał budy i tylko jeden mały brzdąc w środku. Ma pasywek wlotowy, wylot na razie tez pasywny i dwa razy dziennie otwieram mu drzwiczki i wietrzę bo mam paranoję, że zaczyna pachnieć.

Odpalę wentylację, jak ogarnę filtry - okapowy i wegiel. Na razie musi dać radę bez aktywnej wenty. Chyba, że roślinka zacznie wyglądać mniej zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Carlos znów łaził po okolicy i przypadkiem zobaczył węgiel aktywny w sklepie akwarystycznym. Jak już wiadomo, głąb ten wąsaty najpierw nic nie robi a jak już robi, to nie myśli.  

Kupił węgiel i teraz myśli...

Taki węgiel do filtra w akwarium absorbuje zapachy?  Carbinmax Plus Aquael. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z tego co czytałem to ten węgiel absorbuje z wody wszelkie zanieczyszczenia(jak gąbka)

Ciężko wyczuć czy będzie działał na samo powietrze... Zawsze możesz przetestować

Np. Słoik a w środku coś co wydziela intensywny zapach. Dosztukować do tego jakąć rurkę. Zatkać ją z dwóch stron pończochą a w środek nasypać węgiel. Połączyć wszystko szczelnie.

Jak zadziała to też tak zrobić w boxie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 26.09.2017 o 20:13, Funky Koval napisał:

tym razem jełop nie wziął paragonu...

Musisz zacząć lepiej Kontrolować Carlosa... Bo jeszcze na bank coś będziesz kupował

 

A tak poza tym, to jak maleństwo?

Urosła coś ?

Ja przed wczoraj zamoczyłem 2x speed bud auto 

Już są w ziemi i wyszły, czekam aż czapki zrzucą a potem pod Leda do nowego boxa... Oczywiście jak LED przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary, weź kontroluj Carlosa...not posible (z meksykańskim akcentem)

Cały dzień z miejsca się nie rusza, nic. Leży, drapie się po dupie, dłubie w nosie, czesze wąsa...nic... na chwilę się odwrócisz i ch... nie ma go, NIE MA

Potem wraca zadowolony z siebie, jak upieprzony kupą brzdąc, wracający z wykopalisk w osiedlowej piaskownicy...

Zielona za to rośnie jak poebana.. 

D11

 

large.20170926_165253.jpg.f3eb2184bd4700125a2a0c4fff175dcd.jpg

Ten węgiel to na próbę wstawię luzem do boxa, zobaczę czy coś da :)

 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+