Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Przywiązałem Carlosa do drzewa i zakneblowałem. Poza lekkim odgięciem największych liści, żeby pomóc tym mniejszym niżej, nic więcej nie kombinowałem. 

Wygląda to nieźle, maluchy powoli się przebijają ponad zieloną kopułę. 

Teoretycznie kolejne podlanie powinno pójść z nawozem i tak chyba zrobię. Zakładając, że zacznie kwitnąć za jakiś tydzień - gdzieś w 30 dniu - to tego nawożenia dużo nie ma

 Tadaam odkrycie żółtodzioba. W całym cyklu weg wychodzi na to, że nawóz idzie ze 3 razy.  Dobrze to liczę? 

Potem zmieniam na nawóz do kwitnienia i tu pewnie będzie podobnie czy zapotrzebowanie wzrośnie?

Czy do mojego podstawowego zestawu Bio grow i Bio bloom powinienem dodać jakieś suplementy czy ciągnąć na tym do końca? 

Chwaścik zrobił się na prawdę gęsty i cieszy oko. Jaram się i już na tym etapie przeszła mi ochota na ekspertmenty :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewnie ciekawi jesteście okrutnie, gdzie to się Carlos ostatnio podziewa. 

Ano pojawiła się w okolicy nowa sąsiadka i ten gamoń tak się zajarał, że stalkuje ją na każdym kroku. 

Jak tylko znajdzie sposobność to siedzi i podgląda, mówi że szlag go trafi jak jej kwiatuszka nie zobaczy. Wlazł na drzewo i czeka okazji, lampi się i podgląda. 

Już raz się schyliła po psiąt groszy..tfu pessos, i kiecka się jej zadarła.  Carlos tak się zajarał, złapał się odruchowo za krocze i wtedy zrozumiał, że tą ręką jeszcze chwilę temu trzymał się gałęzi.. 

Zabebał w glebę z takim hukiem, ale szczęście wąsatego idioty zostało mu na twarzy mimo pogruchotanego łba. Potem mówił, że to grawitacja miłości go trafiła.. 

Cóż, sam też bym co nieco podejrzał...

large.20171009_171904.jpg.7eeef8ead80145397ec9c872725a9d63.jpg

 

Carlos skubany chyba jednak czuje, że ten moment nadchodzi..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+