Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Lepiej jak jest wiecej . Moja psina jak tylko otwieram boxa odrazu przylatuje i musze jej cos tam oberwac i odziwo nie chce tych ze spodu lisci lekko starszych tylko swierzutkie wpierdziela. Nie wiem jak bym psine tak sama z tym otwartym boxem zostawil ? Pewnie opierdzielila by  slodziutkie topki . Nie przejmuj sie tym lisciem daj jej na raty , po kawaleczku kazdego dnia. Psy wiedza co zdrowe, ja jak mam jakas szynke co tak dziwnie pachnie to daje psince i mi odrazu powie czy swieze, jesc nie jesc. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pies to dobry tester żarcia, to fakt. 

Poczucie winy mnie wzięło i zamieniłem dwie żarówy na mocniejsze (23W Osram - 1600l), teraz mam 7050 lumenów. Dokupiłem tez tester wilgotności i PH.

PH  ziemi w okolicach 7. 

Dzień 20 

Oklapnięty liściu, zostawiłem go z nadzieją, że zielona wyssie go, ale nie będę się sprzeczał jak ktoś powie, że to błąd. 

large.20171005_170715.jpg.d635d3aa4f9e979567ced753e5de6b2d.jpg

 

Żebym nie miał za łatwo bawię się wysokością lampy.

Była ok 60 -70cm nad szczytem

large.20171005_170309.jpg.db58b10add52039d4a5ab1a26159c356.jpg

 

teraz jest 30 może 40. 

 

large.20171005_170538.jpg.502ab62de8f1092cad0b54c9bf808396.jpg

 

Nie wiem co robię, więc dajcie znać, czy zostawić jak było. Temp trzyma się ok 24'C w dzień i chciałem ją lekko podnieść. 

Wiatrak nie dmucha prosto na zielone jakby się mogło wydawać patrząc na zdjęcie - raczej tak za nią, bo doniczka nie stoi przy ścianie ani centralnie, tylko bardziej przy drzwiczkach. 

Jeden liść ma takie coś, pozostałe ok. 

large.20171005_170332.jpg.186c6a37aa7b98b1233b9fe12313eb01.jpg

 

A jeden ma dziurę i nie wiem skąd. 

large.20171005_170350.jpg.1c3732029970c66b1b5ea1ce12d3b86b.jpg

Jutro rano będzie 3 doba od ostatniego podlania 2ml bio grow na 0,5l wody.

W podstawce już prawie sucho i miernik pokazuje, ze ziemia na granicy wilgotności. 

Tym razem woda do tacki pójdzie, tak jak Pan Vito zarządził :)  nie wiem tylko ile powinno wejść - będę lał powoli, albo wejdzie następne 0,5 litra  a jak to będzie za dużo to doleję tyle ile wejdzie do krawędzi tacki i tak zostawię. 

Ogólnie tak to wygląda

large.20171005_170322.jpg.625ae6aaae8172bc8846802ae6671a76.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A masz jakis mini mikroskop czy lupe by te plamki zbadac, to na moje oko jest wciornastek , male zwierzatka ktore obrabiaja liscie i jak szybko nue zareagujesz to za dwa tygodnie roslinka bedzie tymi maluchami tak zarypana ze bedzie ciezko ja odratowac. Nowych ziaren bym nie moczyl.Mi @Vito wtedy doradzil zebym umyl przed nowa uprawa szafe woda z octem i cytryna. Tak zrobilem i jest dobrze

edit.  a ta dziura na listku to moim zdaniem te larwunie wciotnastka wyjadly

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I mnie teraz nastraszyłeś. 

Nie mam lupy. Szybkie googlanie wykazało, żeby podstawić kartkę pod liścia i potelepać. 

Jak spadną małe piksele i będą popylać po kartce to wciornastki. Nic co spadło nie popylało. 

Zrobiłem najlepsze zdjęcie przebarwień jakie mogłem.

large.20171005_193914.jpg.0040dd5807a3a6221d712daff4d316aa.jpg

Jest źle?

Zabić to, spalić dom? 

Może to od nawozu? Dałem 3 dni temu 2ml na 0,5 czyli maksymalną dawkę biogrow. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie chce straszyc sam przez to przechodzilem i stracilem moja najciekawsza odmiane jaka chcialem uprawiac. (7 sztuk) Zaczelo sie od takich plamek.  Pozniej kropki wygladajace na przebarwienia. Zobacz zdjecia w zakonczonych uprawach led Strawberry Blue. Z ta kartka to moze nie wykazuje bo jest ich jeszcze malutko. Chce tylko pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko, dzięki za zwrócenie uwagi. Obejrzałem pół internetu o tym draństwie już ;)

Wydaje mi się, że popaliłem małą nawozem ale pewności nie mam. Na wszelki wypadek załatwię sobie lupę i oprysk. Lupa przyda się też później... mam nadzieję :)

Zobaczymy jutro. Tymczasem celsjusz uznał, że 27.7 mu wystarczy. Mnie też.

Jutro rano, zanim zielonej zgaśnie światło, podleję ją samą wodą ale jednak w donicę, na wypadek gdybym jednak dobrze odgadł, że to nawóz a nie robal. I chyba wleję więcej jak pół litra. I tak ma już sucho. 

Przynajmniej jakaś akcja, coś się dzieje. Bo już się Carlos nudzić zaczynał.

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+