Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

UWAGA,  UWAGA
Pasendżer Stanislaw Paluch proszony jest tylko o oglądanie obrazków :P
 
Previously on Carlos the Plantator
 
large.180px-Carlos_Manuel_de_Cespedes.jpg.2b375f26c46c8cd9d7515eb3a424de8e.jpg
 
Wykopał leniwego ogrodnika (yeeeeeah!)
Zbudował własną szopę, we własnej szopie (yeaaaaaaah!)
Zasadził, dbał, lał, chuchał i dmuchał (yeeeeaaah!) 
 
I teraz szuka
 
Prawdziwej
 
Miłości!
 
 
Odcinek 65 Sens życia 
 

Carlos siedział w lokalnej spelunce i jak przystało na prawdziwego, twardego latynosa, użalał się nad sobą honorowo i walił tequilę jedna po drugiej. 

- Mierda, buu - ściskająć kolejny kieliszek łykał łzy - już nigdy nie zobaczę porządnej, świeżej i różowej ci**i, aaaaa - rozwył się jak przeciążony przesyłkami osioł Leoncia Inposta. 

Podczas gdy Carlos oddawał się wzniosłym rozmyślaniom nad sensem istnienia, bezmiarze wszechświata oraz próbą jednoznacznego ustalanie czy foton to cząstka czy jednak fala, do zakurzonej speluny weszli przyjezdni goście. 
 
Choć najpierw znikąd rozległo się: 
 
Tym bardziej dziwne, że w okolicy ostatnią podłą kapelę Carlos na kopach i z dzikimi okrzykami - proszę się oddalić! - wyprosił z okolicy tydzień temu. 
 
Otworzyły się drzwi i najpierw z wiatrem i piachem wtoczył się zeschnięty krzak a potem... 
 
.. rozważnym, pewnym krokiem, dźwięcząc ostrogami weszło dwóch hombres. 
 
Jeden gładko zaczesany do tyłu na brylantynę, z krwisto czerwoną róża w klapie. 
A zaraz za nim..
 
 
...no jakby to wam...
 
...
 
jakby Clint Estwood i Danny Trejo mieli syna, to właśnie tak by wyglądał. 
 
Zamówili po podwójnej whisky,  a potem podwójną whisky. 
Ten z różą rozwalił się przy stoliku w kącie, wywalił obute w skórzane kawaleryjki nogi na stół, odchylił się na skrzypiącym krześle i leniwie spod ronda kapelusza kontemplował otoczenie. 
 
Carlos od razu ich zobaczył, wytarł nos, wysmarkał w rękaw i wyprostował się na tyle na ile umiał. 
Drugi z przybyłych podszedł, z pełnym szkłem w garści do Carlosa, spojrzał mu w oczy i zapytał
- jak cię zwą amigo? 
-carlosz - usmarkał się Carlos
-Wytrzyj nos amigo - obcy podał Carlosowi chustkę i cierpliwie czekał, aż się gamoń ogarnie. 
-Słyszeliśmy jak rozpaczasz, ja i mój camarada - wskazał głową na gościa z różą 
- tak? - Carlos, obtarl nochala i przygładził wąsa 
- jasne, wszystko słyszeliśmy,  juz zza tamtej góry amigo - wskazał palcem zza okno - o zza tamtej 
 
-Jestem El Pasionato,  a tamten do Don, Don Vibovitto 
 
-Carlosz - przedstawił się Carlos 
 
-Posłuchaj - El Pasionato zgarnął ramieniem Carlosa, a skórzana kurtka na nim zaskrzypiała jak na zajebistym westernie z nagłośnieniem dolby surrand - posłuchaj. 
 
-Nie ma co gonić za cip***i, te najlepsze same w końcu wpadną ci w ręce - El Pasionato usmiechnął się - musisz tylko mieć oczy otwarte i nie być nachalnym bubkiem
- Tak? - cielęce oczy Carlosa przyjęły rozmiar jego policzków i tylko dzięki temu zauważył, jak Don Vibowitto na drugim końcu sali lekko, prawie niezauważalnie, twierdząco kiwną głową 
 
Potem pili, śpiewali karaoke, zapalili kaktusa, i strzelali do kojotów. 
A rano ..
 
rano Carlos obudził się z piekielnym kacem ale za to w objęciach siniority, której ani nie znał ani nie pamiętał skąd się wzięła. 
 
Jednak - szybko sprawdził -
tak!
 
zdecydowanie!
 
 Miała Cipkę! 
large.20171011_193615.jpg.9d9b98039ad46b8dec6d983a1ba3676f.jpglarge.Przechwytywanie.JPG.3d719406d3d85ee6ff78d3b00442f4f0.JPG
 
 
...a że była mikroskopijna, to tylko lepiej :P 
 
 
 
Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

@Shagyalonzo  Dzięki, jak mówią lepiej żartować jak wymiotować a świat na poważnie jest nie do przyjęcia. Cieszy mnie, ze ktoś poza mną ma z tego zabawę :) 

@TrippyHD będę dbał, podlewał i nawoził :D a tak poważnie to nic, bo na to właśnie czekamy, włoski wyłażące z preflowerów, które mówią, że masz w donicy dziewczynę, która kwitnie dla ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, Funky Koval napisał:

 

 

@Shagyalonzo  Dzięki, jak mówią lepiej żartować jak wymiotować a świat na poważnie jest nie do przyjęcia. Cieszy mnie, ze ktoś poza mną ma z tego zabawę :) 

@TrippyHD będę dbał, podlewał i nawoził :D a tak poważnie to nic, bo na to właśnie czekamy, włoski wyłażące z preflowerów, które mówią, że masz w donicy dziewczynę, która kwitnie dla ciebie :)

Ok. Będziesz zmieniać fotoperiod ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wow , po silce w samochodzie tak mnie to kreci ze od jakiegos juz czasu ( 3 tyg) susza w sloikach poprostu lepsze od lolka czy lyzeczki maselka czy czy czy.... oby sie to nigdy nie skonczylo a jak bys jakas literature splodzil to juz bede tylko uprawial i bezdomnym rozdawal .Kur..a czuje ze zyje. Dzieki Ci Panie. 

A mowilem ze Mikroba to Mikroba i bedzie ich wiecej. Mozna juz mniej azotu i cos na flo.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+