Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 2x60W | Advanced Nutrients | Northern Light, Jack Herer, Bio Diesel Mass, Skunk Mass, Pineapple Express


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm. To taka lipa mówisz? Tak kombinowałem, żeby kupić parę auto i polecieć z nimi na 18/6 i 12/12. Ale chyba jednak spasuję. Chciałem prądu zaoszczędzić. 

A próbowaleś może kiedyś fotoperiodą zmieniać światło nie od razu z 18/6 na 12/12, tylko stopniowo o godzinę co tydzień? Ciekawe po ilu dniach zaczeły by kwitnąć, od poerwszej zmiany z 18/6 na 17/7?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja trzymałem normalne z automatami i nawet to wychodziło,dużo zależy od odmiany lub bredera, ile ruderalis jest w odmianie.Naprzykład Somanchigun Auto od Biohazardu dał przyzwoity plon tak jak i Magnum od Budddy możesz zobaczyć w zakończonych.Pozdro i jeszcze dodam ze ładnie tyją te twoje panienki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Z tym trymowaniem masakra. Pineapple przeschął troché przez tydzień i wszystkie liście poopadały i wlepiły się w topy. No myślałem, że ch.. mnie wczoraj strzeli jak to trymowałem. Trzeba by każdy listek pęsetą odrywać od topa i obcinać. Nożyczki ciągle całe oblepione. Nie miałem siły bardziej się nad tym spuszczać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+